Jump to content
IGNORED

Najbolje u 2013.


Calavera

Recommended Posts

Alo, breeeeeee!!!!! Koliko postova smo ovde izmenili a nisi mi pomenuo da se u drugoj sezoni pojavljuje Samer Glau?! :mad: :mad:Bataljujem sve što gledam i skidam, ali ću početi sutra, kad se obrijem i opeglam košulju, da budem lep za :wub: Summer :wub:
Odlicno, taman ti je sad mid-season pauza do 15. januara. :)
Link to comment
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    13

  • Calavera

    10

  • Ajant23

    9

  • Arkadija

    6

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

PPP je rekao svoje!

Breaking Bad 57 (14 glasova, 9 prvih mesta)Justified 33 (10, 2)House of Cards 32 (10, 1)Broen 31 (9,1)Shameless 27 (6,4)------------------------------Orange is the New Black 20 (7,2)Southland 18 (5,3)Hannibal 18 (5)Whitechapel 12 (4,1)The Americans 11 (4)Game of Thrones 10 (6)Luther 10 (5)Boardwalk Empire 10 (3)It's Always Sunny in Philadelphia 9 (3,1)Parks and Recreation 9 (3)Mad Men 8 (2,1)The Newsroom 6 (2,1)Masters of Sex 6 (3)Homeland 6 (2)The Good Wife 4 (2)Arrested Development 4 (1)Treme 4 (1)Orphan Black 4 (1)The Simpsons 4 (1)Black Mirror 3 (1)Državni posao 3 (1)Englightened 3 (1)Vera 3 (1)Broadchurch 2 (2)Borgen 2 (1)Utopia 2 (1)The Killing 2 (1)Bob's Burgers 2 (1)Castle 2 (1)Suits 1Modern Family 1American Horror Story 1Sons of Anarchy 1Brooklyn Nine-Nine 1Ray Donovan 1Vikings 1Key and Peele 1
Pobednik se naravno znao od pocetka, ali sad znamo i ostatak price. Sjajna godina za TV. Edited by Calavera
Link to comment

Malo sam danas u dokolici na poslu surfovala po sajtovima koji se bave tv serijama i onda sam nabasala na glasanje za najbolju seriju na tv.comI nisam mogla da poderujem 18841924c249f74dec269216b016b138e8028b78.png :isuse:Zaboga, 518 662 idiota koji umeju da čitaju i pišu je glasalo za taj Hejven.Pogledam i ja, tu i tamo, neku epizodu, kad naletim, ali niti je serija da je redovno gledaš ( užasan kasting), ni da je preporučiš nekome, a kamoli da pobedi u nekom internet glasanju, pa makar to bio najbeznačajniji od beznačajnih sajtova.

Link to comment

To ti je kad tvorci serije jave fanovima iste da treba da glasaju za nju. Mada mi ovolika razlika ipak bode oci, mozda je neki bag...edit: verovatno je moglo da se glasa vise puta, lako je napraviti neki program koji ce to da radi svake sekunde.

Edited by Calavera
Link to comment

Ne znam šta da mislim.Vidim da na IMBD ta serija ima ocenu 7,5 što je prilično velika ocena, a na Rotten tomatoes nema ocene za seriju u celosti, ali se procenat podiže od 40% za prvi serijal, do 85% za ćetvrti. Možda se kvalitet naglo popravio u toj sezoni, koja još nije bila na ovim našim programima.Neverovatno mi je da bude tolika razlika u broju glasova, a isto mi je glupo da neko sedi i neprekidno glasa za istu seriju.

Link to comment

Ja gledam Hejven, sad nije da bas ne bih mogla bez serije ali proslo godina pa se nekako vezes za likove :)), i reko velim valjda ce Stiven King nekako da dovuce pricu do nekog kraja. Nego, zanimljivo je da Supernatural uopste nije na listi a vecina od nas to gleda /sudeci po topiku/ vec skoro celu deceniju :).

Link to comment
Nego, zanimljivo je da Supernatural uopste nije na listi a vecina od nas to gleda /sudeci po topiku/ vec skoro celu deceniju :).
Ja nisam stavljao Supernatural, a ni Parks and Rec i Family Guy i American Dad i Simpsonove, serije bez kojih ne mogu već godinama i koje su mi kao najrođenije, jer bi onda izbor bio isti iz godine u godinu. Birao sam nekako nešto novije ili nešto što je imalo ograničeni rok trajanja. Bem li ga, ni sam nisam načisto. Da sam birao po tome, lista bi mi bila Supernatural, FG, AD, P'n'R i Simpsons, i tako svake godine. :)Nego, sad tek vidim da je taj Hejven neka "supernatural drama", pa idem odmah to da gledam i ljutim se što mi niko ovde nije preporučio.Samo da završim SG1, that is.
Link to comment
Zaboga, 518 662 idiota koji umeju da čitaju i pišu je glasalo za taj Hejven.
I ja sam idiot, mada je ova sezona bila pad, ali to za Haven nije toliko bitno. Pa, jedna od najboljih serija u ovoj deceniji, mada je slaba konkurencija.U pravu si, doduše, za Haven nije toliko bitna pismenost, on ima druge kvalitete koji se danas guraju na stranu.Bilo kako bilo, super :) Kao i za Oskara Argu, super :)
Link to comment

pricali smo, bre, lurde, o hejvenu jos onomad kad si obecao da ces se vratiti kingu. nije da on ima mnogo veze sa serijom, samo je osnovni plot delimicno uparen po colorado kidu, ali daj sta das. iako je hejven lazni deri, a jos lazniji jer je kanadski, ima atmosferu kakvu treba. emili rouz je secer kao i u dzerihou, ovaj glavni dasa malo bezveznjikav. dijalozi cesto budu snepi i odlicni, a prica ide malo gore-dole. sve u svemu, trojka. sto mu u danasnje vreme dodje 4 na 5.najzabavnije je loviti reference na kinga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...