Jump to content
IGNORED

Najbolje u 2013.


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    13

  • Calavera

    10

  • Ajant23

    9

  • Arkadija

    6

Top Posters In This Topic

5 - Whitechapel4 - Hannibal3 - Shameless2 - Justified1 - SouthlandBez sitkoma, iako je poslednja Filadelfija pocepala, Parks and Rec imao jednu od najboljih sezona (koja se protegla na dve godine), a Brickleberry bio pravo otkrovenje.

Link to comment
5 - Whitechapel4 - Hannibal3 - Shameless2 - Justified1 - SouthlandBez sitkoma, iako je poslednja Filadelfija pocepala, Parks and Rec imao jednu od najboljih sezona (koja se protegla na dve godine), a Brickleberry bio pravo otkrovenje.
sautlendu samo jedan poen? uf, bice dvoboja.nista mi se od novih serija nije svidelo, gledam jedino agenta koulsona kao gilti plezr, under the dome necu ni da pominjem, almost human mi je pih, ono sto mi je bilo bljak pre i sada je, homeland i slicne bezmozgovne budalastine. breaking bad sam tek na trecoj sezoni. svima omiljeni broen mi nije legao zbog ove koju svi vole, nisam stigla dovoljno engleza da gledam, francuze bojkotujem jos neko vreme, modern family je van konkurencije a i ne svidja mi se sto su poplavili gloriju, seta mekferlejna trenutno mrzim zbog brajana i tako.southland 5louis ck 4justified 3vera 2american horror story 1
Link to comment
sautlendu samo jedan poen? uf, bice dvoboja.nista mi se od novih serija nije svidelo, gledam jedino agenta koulsona kao gilti plezr, under the dome necu ni da pominjem, almost human mi je pih, ono sto mi je bilo bljak pre i sada je, homeland i slicne bezmozgovne budalastine. breaking bad sam tek na trecoj sezoni. svima omiljeni broen mi nije legao zbog ove koju svi vole, nisam stigla dovoljno engleza da gledam, francuze bojkotujem jos neko vreme, modern family je van konkurencije a i ne svidja mi se sto su poplavili gloriju, seta mekferlejna trenutno mrzim zbog brajana i tako.southland 5louis ck 4justified 3vera 2american horror story 1
Southland ipak samo jedan u žestokoj konkurenciji je dobro, ove su me ipak više dojmile. Nego, svi stavljate CK-a, a ove godine je bila pauza u Louieu.AHS mi je isto bio u razmišljanju, ali ova treća sezona ipak nije kao prve dve, mora se priznati.Nego, kad pomenu Agents of Shield, on bi mi išao na alternativnu listu, tipa sviđa mi se, ali razumem zašto ljudi ne gledaju. Tamo sa Revolutionom, Bansheejem i sličnima.
Link to comment
Southland ipak samo jedan u žestokoj konkurenciji je dobro, ove su me ipak više dojmile. Nego, svi stavljate CK-a, a ove godine je bila pauza u Louieu.
uf lurde, mnogo sam te ispustila iz ruku ako je hanibal pre dzona kupera.
I ja zaboravio na Louieja :isuse: Hvala, Lrde.Nista, mole se luba i nerevar da nadju nesto drugo cemu ce dati 4, odnosno 3 poena ili ponude nove liste <_<
ajde, evo izmenjene liste.southland 5justified 4vera 3the americans 2american horror story 1i da, honorable mention ide the fall, ne samo zbog skali.stvarno sam posustala ove godine sa serijama, sad vidim.
Link to comment

Uz ogradu da nisam gledao dosta toga, a da su neke tek pocele da se emituju, pa je rano davati ocene, ovako otprilike izgleda moja listicaJustified 5Breaking Bad 4House of Cards 3The Americans 2Luther 1Jos treba pomenuti Boardwalk Empire, Mad Man, The Newsroom, Hannibal, ajde i Game of Thrones (al to samo pomodarski). U pomenutu "alternativnu" listu ide Arrow :wub:

Link to comment
uf lurde, mnogo sam te ispustila iz ruku ako je hanibal pre dzona kupera.
Stoji, ipak sam ja izvorni horordžija.
U pomenutu "alternativnu" listu ide Arrow :wub:
E, nisam gledao drugu sezonu. Bolja od prve?
Link to comment

Joj, Arrow, odavno nisam gledao jednu seriju da bude toliko skupa, ali da je otkačim nakon samo dve epizode... Kakvo je to smeće, pa to je strašno...Obzirom da je ljudi, posle vidim, gledaju i dalje, ona bi morala biti sve bolja i bolja kako odmiče... Sad, bolja za šta... Ko će mu ga znati...

Link to comment

Prva sezona nije. Koliko je loša u početku, toliko ostaje do kraja, uz male varijacije, naravno. Ja sam je gledao jer volim superheroje, ali sam iskoristio pauzu da ne počinjem drugu.Ukratko, krš je.

Link to comment

Hajde i ja da zapišem, mada nije mi jasno šta... Na Calaverinom linku Les Revenants je u ovoj godini, a serija je iz prošle tako da sam u dilemi da li da je svakako izostavim iz ove ili iz prošle...Ova godina počela je finim filmovima, kojima se završila prethodna i možda bi se moglo reći da su filmovi surovo uzvratili udarac televiziji koja je ionako uglavnom bila smeće... Prošla su vremena tridesetogodišnjeg kišeljenja Davida Chasea da bi stigli jedni Sopranovi ili statističke greške, nastale prilikom fabrikovanja artističkog smeća, poznatije kao Žica...Sve u svemu, Filipenkov izbor mi se učinio kao velika metafora svake liste koju bih mogao sastaviti i velika je to, mada diskretna, opomena ovog slavnog grobara da svet ide sličnim stranputicama kao i Srbija, jedino što ovde fali taj glamurozni i zastrašujući nivo produkcije i glumci se retko pojavljuju u igranom programu zato što su se iz njega vratili nazad u politiku...Ali, u iščekivanju all girl ekranizacije Hamleta, gleda se i dalje ovo što se nudi, ma kakvo bilo:5 - The Newsroom4 - The Simpsons3 - Homeland2 - House of Cards1 - The Good Wife

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...