Jump to content
IGNORED

konferenciometrija


MayDay

Recommended Posts

Meni optimalno dve konferencije godisnje. Zapravo jedna, ali kao ocekuje se da se oko toga cimas. Ove godine mozda do Litvanije, mozda do Leedsa, ostalo samo ako me bas nateraju.

Link to comment

Crewe za dva tjedna, možda London na leto i možda Berlin na jesen. Niš i Zaječar sigurica. Prošle godine Liverpool, Brussels, Crewe, Rijeka, Cluj, Zaječar i Niš.

 

Volim da idem na konferencije i krivo mi je što ne mogu da idem jednom mesečno.

Link to comment

Možda onda treba da budeš konferensije po profesiji.  :P

 

Sećam se Yugo-konferenci (jeste, ja sam radio još u SFRJ)... uvek su se trudili da me napiju i navedu da lupam rukom o sto kad krenu neki narodnjaci. Jebote sva sreća da onda nismo imali smartfonove. Elem, inače sam bio kamena faca i glumio Engleza, tako da je kolezama to predstavljalo neizrecivo zadovoljstvo.

 

Ništa od toga na ovim sveckim konferencijama, ofkors.

Link to comment

Crewe za dva tjedna, možda London na leto i možda Berlin na jesen. Niš i Zaječar sigurica. Prošle godine Liverpool, Brussels, Crewe, Rijeka, Cluj, Zaječar i Niš.

 

Volim da idem na konferencije i krivo mi je što ne mogu da idem jednom mesečno.

 

:(

Link to comment

vrsni organizatori iz kembridza, workshop koji se dogadja kroz par nedelja.

 

1. stize mail: poziv svim zainteresovanima, prijavite se za workshop!

2. prijavim se.

3. stize mail: prijavilo se previse ljudi, ti si na na listi cekanja, ako ti je OK da te skinemo s liste potpuno, molimo te javi nam sada.

4. javim da mi je skroz OK da me skinu s liste i da daju moje potencijalno mesto nekom drugom.

5. stize mail: dobili ste mesto na nasoj radionici! uplatite novac na ovaj racun.

6. uplatim. proverim da je novac prosao, sve ok.

7. stize mail: registracija je zvanicno zatvorena, nije vise moguce prijaviti se na nasu radionicu, hvala i dovidjenja.

 

:mellow:

Link to comment

Možda onda treba da budeš konferensije po profesiji.  :P

 

ko, ja ili Dr? :p

 

šta, ne napija se po inostranim konferencijama?

čudne neke konferencije...

 

ili si mislio na narodnjake?

Link to comment

Ovde kod nas u selu dve velike institucije jedna do druge, a između klisura duboka. Pozvalo me™ iz tri bitne laboratorije s druge strane klisure duboke da održim govor™ sledećeg petka. U petak trinaesti. Just saying.  :unsure:

Link to comment

volim da idem na konferencije ako su na zanimljivim lokacijama :D, ali tokom poslednje godine sam reklamirala svoj projekat x puta, da mi je malo dosadilo. osecam se skoro kao papagaj koji ponavlja jedno isto. a moram da reklamiram projekat, posto ga prakticno "prodajem" musterijama drugim eksperimentima. 

Link to comment
  • 2 years later...

nije wtf uopshte, konferencije su 'privatizovane' to je sada biznis koji ima osnovnu svrhu da organizator zaradi novac, a ne da se razmene nauchne stvari.to mozesh da vidish po ceni, nema bez 700 evra za odraslu osobu, bez puta i smestaja, naravno. za te pare dobijesh bash lepu ekoloshku kesu, bash lep usb sa logoom firme, bash lepu svesku i olovmu isto, 2 lanch brejka 2 kofi brejka, izlet koji se doplacuje i konferens diner koji se doplacuje. koga cesh tamo da sretnesh, nemash pojma. da li cesh neshto da saznash, nemash pojma. postoje josh tu i tamo po neke konferencije u organizaciji nauchnih drushtava ali to je retkost. tako da bankok, pravo chudo da se i ranije nisu setili :D

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...