Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Znam, zato sam ga i pribeležila. Ali sada vidim da kod Mikija ima i LG 42LB561V koji je samo 10 evra skuplji, a jedina razlika koju ja primećujem je da ima T2 tjuner (šta god to značilo) i da uz 100 hz piše da je IPS panel. Taj IPS panel bi trebalo da je bolji od LCD običnog LED (opraštajte ako sam nešto lupila :ss1:).

Edited by kiki
Link to comment

Da li je LG 42LB5610 i dalje najbolja kupovina u tom rangu? Vidim da nema ovo V na kraju, ali ja imam kablovsku pa cenim da to nije problem.

Pazario taj jer nemam i ne treba mi kablovska ili adsl , furam samo hdmi sa kompa. Probao i PES, ima dobar odziv u game modu. Odradio neke dve kalibracije slike i od tada kompletno zadovoljan.
Link to comment

Znam, zato sam ga i pribeležila. Ali sada vidim da kod Mikija ima i LG 42LB561V koji je samo 10 evra skuplji, a jedina razlika koju ja primećujem je da ima T2 tjuner (šta god to značilo) i da uz 100 hz piše da je IPS panel. Taj IPS panel bi trebalo da je bolji od LCD običnog LED (opraštajte ako sam nešto lupila :ss1:).

sve tačno

a t2 je digitalni zemaljski tuner

Link to comment

Ne može da mi stane  :isuse:  :lol:. U Tehnomaniji su mi preporučili Sonišu kdl-40r455bbaep. Cenim da sa Sonijem nema neke velike greške. Dva inča razlike mi ne znači ništa, a skuplji je 50-ak evrića. Po ostalim modelima, vidim da su Miki i oni tu negde po ceni.

 

Da li je neko kupovao u Tehnomaniji na kredit kod Rajfajzena? U prodavnici ovi pričaju da je kredit beskamatan, a na sajtu kada klikneš na informaciju za konkretno ovaj model, to baš i nije tako, štaviše.

 

 
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...