Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ne bih ni ja rekao da će oni da rizikuju sa tim, pogotovu ovi sa stotinama ocena... Pošto u toj konkurenciji a ima ih ko govana, jedna negativna je dovoljna da svaki kupac odmah traži dalje. Dakle, da to nije tako, neko bi se već žalio, kontam. 

U principu da al nikad ne znas kad taj sa stotinama ocena moze da odluci da izadje iz posla pa da ga bole dupe za garancije.

 

Cuo sam i ja za price da neke garancije vaze i u ovdasnjim ovlascenim servisima al bih to definitivno proverio pre uzimanja. Skoro sam uzeo neki mikser preko kp  gde mi je zena rekla da ima full garanciju pa mi poslala potpuno nepopunjen papir. Sa mikserom mogu da se zezam al kad su stotine evra u pitanju...

Link to comment

Uvek zaboravim da pitam . Da li postoji neki tv koji moze da emituje hd kanale od kablovskih operatera, bez one glupe D3 kutije i jos glupljeg daljinskog sto ide uz nju ... ? Odnosno, mozda bolje pitanje , da li postoji operater koji ti omogucava tu opciju ?

Link to comment

kod radijusa je dovoljno da imas tv sa dvb-c tjunerom, naravno za slobodne kanale

 

edit:

i prebacivanje izmedju kanala je brze nego kod sbb-a sa d3 uredjajem

Edited by zema
Link to comment

kod radijusa je dovoljno da imas tv sa dvb-c tjunerom, naravno za slobodne kanale

 

edit:

i prebacivanje izmedju kanala je brze nego kod sbb-a sa d3 uredjajem

Sranje kod mene samo sugavi sbb i tu i tamo telekom ... Znaci nema potrebe da jurim super brzi daljinski™ kakav obicno ima Sony , jer ce mi se opet sve svesti na brzinu i daljinski kineskog D3 uredjaja ovog olosa iz SBB-a. Jebem ti takvu digitalizaciju kada moras  na nove televizore da kacis te odvratne kutije ...

Link to comment

ако имаш hdmi cec, а вероватно имаш ако је иоле пристојан и/или новији тв, онда можеш контролисати д3 са даљинским од тв-а

Link to comment

Druze jel moze to malo detaljnije, pola nisam razumeo . Kako se kontrolise D3 preko daljinskog od TV-a ? AKo te mrzi da detaljnije pises , daj neki link gde je to objasnjeno ...

 

p.s. Raspored programa je i dalje kako je D3(sbb) predvideo ?

Link to comment

Druze jel moze to malo detaljnije, pola nisam razumeo . Kako se kontrolise D3 preko daljinskog od TV-a ? AKo te mrzi da detaljnije pises , daj neki link gde je to objasnjeno ...

па разликује се од произвођача до произвођача, и име и где се налази у подешавањима,треба консултовати упутство за коришћење које се добије уз тв или скинути са нета нпр. за сони би то овако изгледало http://docs.esupport.sony.com/imanual/NA/EN/2a-2/brsync_uc.html

Link to comment

lol

pa napravićeš svoju listu kanala, šta će ti razne grand, pink xyz i slične televizije

Mislis u Favoritima ?

 

па разликује се од произвођача до произвођача, и име и где се налази у подешавањима,треба консултовати упутство за коришћење које се добије уз тв или скинути са нета нпр. за сони би то овако изгледало http://docs.esupport.sony.com/imanual/NA/EN/2a-2/brsync_uc.html

Hvala , pojma nisam imao da mozes da koristis daljinski od tv-a ... Doduse ne radi ti opet brzo kao sto bi radio direktno sa Tv-a ali u svakom slucaju bolje resenje .

Link to comment

Geo, koliko shvatam risiver ti treba jer su bez njega HD kanali zaključani.

Neka me ispravi neko ko zna bolje (npr. Rene kada se vrati na forum)

 

Meni na targu ne trebaju nikakvi risiveri osim onog u tv-u ni za digitalu ni za HD kanale, a ima ih 3, 4.

Link to comment

Posle staotina sati privedenih citajuci razno razne forume i tematske sajtove, odlucih da ipak se malo manje ispruzim i na kraju porucih ovo ... Mislim da je nekih 600e ipak max. suma do koje treba ici u mom slucaju a da mi opet zadovoljava vecinu potreba sto se tice TV-a ...

Link to comment

Meni na targu ne trebaju nikakvi risiveri osim onog u tv-u ni za digitalu ni za HD kanale, a ima ih 3, 4.

Na SBB ih ima dosta al ti ipak treba risiver. Meni su risiveri skroz ok i daju ti i neke nove mogucnosti - VOD i oni snimaju program na vecini kanala i 3 dana mozes da pogledas sta si propustio.

 

edit: SBB snima a ne risiver. Postoji mogucnost i da zakacis hard pa da sam snimas sta te zanima al meni to nije interesantno.

Edited by katamaran
Link to comment

Geo, koliko shvatam risiver ti treba jer su bez njega HD kanali zaključani.

Neka me ispravi neko ko zna bolje (npr. Rene kada se vrati na forum)

 

 

Meni na targu ne trebaju nikakvi risiveri osim onog u tv-u ni za digitalu ni za HD kanale, a ima ih 3, 4.

Bas sam to hteo da pitam, odnosno upravo to zelim ...

 

Na SBB ih ima dosta al ti ipak treba risiver. Meni su risiveri skroz ok i daju ti i neke nove mogucnosti - VOD i oni snimaju program na vecini kanala i 3 dana mozes da pogledas sta si propustio.

 

edit: SBB snima a ne risiver. Postoji mogucnost i da zakacis hard pa da sam snimas sta te zanima al meni to nije interesantno.

Ne treba mi uopste taj resiver, kada skoro sve to dobijam uz ovaj novi smsrt tv uz mnogo lakse i brze rukovanje ...

 

off: Koji je po vama najpouzdanija brza posta za slanje tih vrednijih i glomaznih stvari, ili nema neke bitne razlike ?

Edited by Geo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...