Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Inače se ubijaju od posla... Kada sam uzimao tetki i kevi 32jke, kaže lik da je samo tog dana isporučio 20ak komada, do the math...

 

Ja sam navatao jednog preko kumova u Subotici i kaže mi taj batica da je uzeo 4 gajbe u Bg-u od tog posla... Mislim da malo dodaje ali kapiram da nije daleko od istine...

Link to comment

nego kako može zakrivljeni televizor i kako to funkcioniše?

3д експеримент је пропао па сад треба смислити нешто ново, мислим да је основна идеја да се боље задовољава периферни вид од равне површине, богатије визуелно искуство, у принципу није то лоша идеја, проблем је што мораш да будеш директ испред тв-а да би имало смисла, а самим тим - нема пуно смисла, самсунг или лг, не знам тачно је представио неку варијанту која може да се савија и исправља по потреби конзумента, све је то ок да заинтересује људе да виде како изгледа и одлгедају неки филм пред таквим екраном, али нема перпспективу да постане дифолт начин прављења екрана у будућности

Link to comment

Na kupujem/prodajem pogledati, postoje ocene i komentari kupaca, nema sanse da se naleti na zajeb. Nekolicina ima trocifren broj pozitivnih review-a. Ja sam uzeo Samsung 40" pre 2 godine i eno ga jos uvek sljaka ziv i zdrav. Uglavnom su to ljudi iz Subotice, Backa Topola (zaboravih ime od njega sam ja uzeo, sve bilo ok), Sombor, NS... Neki donose i licno ostali salju preko kurirskih sluzbi ali rizik je minimalan. 

Ovih dana kevi jurim neku 32-ojku, i opet cu preko te ekipe, usteda mi je za model koji sam gledao oko 3-5 hiljada, sto bih bacio. I najverovatnije cu taj Samsung UE32F5000. Jos je u opticaju LG 32LN5400, cena i karakteristike skoro iste, vidim vi nesto preporucuju LG u zadnje vreme mada ja sa Samsungom imam solidno iskustvo pa sam u dilemi... :unsure:

 

 

Inace kod nas u radnjama su najpovoljniji Vox televizori, zimus uzeo jedan 32" i slika iznenadjujuce dobra, a sklapaju se u Turskoj. Jedino nisam prezadovoljan sa zvukom, mislim da je 2x6W i oseca se da mu fali tih 4W. Ima ih i oko 22 hilj po radnjama.  

 

 

Ajmo preporuka 32inca fullhd do 300€ kod madjara. Ne treba mi 3d i te fensi kerefeke. I mora da ima dvb-t2 .

 

Tesko sve ovo da ukomponujes u 300e. Ja sam bacio malo pogled i nasao samo neki Sony model za 280e, ali je HD Ready. T2 nije bas cest. 

Edited by ducca
Link to comment

па има LG 32LB5610 (овогодишњи модел, лик преко ког сам купио ми рече да тај замењује LN5400) на кп је око 250 евра 

Edited by Dionysos
Link to comment

 

Na kupujem/prodajem pogledati, postoje ocene i komentari kupaca, nema sanse da se naleti na zajeb. Nekolicina ima trocifren broj pozitivnih review-a. Ja sam uzeo Samsung 40" pre 2 godine i eno ga jos uvek sljaka ziv i zdrav. Uglavnom su to ljudi iz Subotice, Backa Topola (zaboravih ime od njega sam ja uzeo, sve bilo ok), Sombor, NS... Neki donose i licno ostali salju preko kurirskih sluzbi ali rizik je minimalan. 

Ovih dana kevi jurim neku 32-ojku, i opet cu preko te ekipe, usteda mi je za model koji sam gledao oko 3-5 hiljada, sto bih bacio. I najverovatnije cu taj Samsung UE32F5000. Jos je u opticaju LG 32LN5400, cena i karakteristike skoro iste, vidim vi nesto preporucuju LG u zadnje vreme mada ja sa Samsungom imam solidno iskustvo pa sam u dilemi... :unsure:

 

Meni renne preporucio i najvjerovatnije cu njega i uzeti.

LG 32LB561U.  Kod Madjara je jeftiniji za nekih 50e ali ovde nema Madjara :(

Link to comment
 

па има LG 32LB5610 (овогодишњи модел, лик преко ког сам купио ми рече да тај замењује LN5400) на кп је око 250 евра 

 

Jbg za taj model ne nadjoh nigde da je T2, osim sad u ovoj specifikaciji koju si postavio.

 

Inace po komentarima na forumima videh da nije iskljucena mogucnost gresaka na zvanicnim sajtovima proizvodjaca kada su specifikacije u pitanju pa treba jos jednom to proveriti. Ako je T2 onda nema sta da se razmislja. Cak cu i ja u taj voz uleteti  :fantom:

Edited by ducca
Link to comment

Inače, smart deo na ovogodišnjim modelima LG-a omogućava, uz dobar VPN (ili DNS) da se fejkuje lokacija, i da se bez problema gleda BBC Sport (red button), pa onda i svi BBC kanali uz pomoć instaliranog BBC playera, NETFLIX radi savršeno, kao i 5 on Demand 4VOD, Hulu i slične zezalice. Bez kompa sve to na jednom mestu je idealno rešenje. Plus ovogodišnji magic remote može da se isprogramira i za ostale uređaje koji su spojeni HDMI kablom

Link to comment

e jebli vas televizori da vas jebli, kad sam morao da se vratim na forum radi istih :D

Svi LG LB (tj. ovogodišnji) modeli imaju ugrađen T2

 

dečko, ne zajebavaj više, ok? fala, ljubazni ste :sleep:

Link to comment

Inače, smart deo na ovogodišnjim modelima LG-a omogućava, uz dobar VPN (ili DNS) da se fejkuje lokacija, i da se bez problema gleda BBC Sport (red button), pa onda i svi BBC kanali uz pomoć instaliranog BBC playera, NETFLIX radi savršeno, kao i 5 on Demand 4VOD, Hulu i slične zezalice. Bez kompa sve to na jednom mestu je idealno rešenje. Plus ovogodišnji magic remote može da se isprogramira i za ostale uređaje koji su spojeni HDMI kablom

 

Koji je najpovoljni smart model (cjena/kvalitet) 32" a da se moze pazariti u Srbiji?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...