Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

 

 

Sad moram da se bacim na skidanje materijala. Koja verzija kojeg rippera, da li se uoci razlika izmedju YIFY-ja, BRripa od 4/8/12 GB, itd :yawn2:

 

Uoči se razlika, naravno. Ako imaš dobru brzinu neta i dovoljno mesta na hardu, uvek skidaj blurej rip, kad god je u ponudi. yify sajt je odlican za filmove, za serije koristim eztv.

Link to comment

Hehe, stara sam ti ja kuka sto se tice sajtova, ne brini se za to ;)

Al ce mi ovi veci fajlovi uzjebati ratio na IPtorenttsu, iako su vecina freeleech.

 

Zato moram da vidim kako izgleda jedan YIFY u poredjenju sa nekim boljim ripom. Bar za obicne filmove. Za spektakl, necu zaliti bendvida

 

*i da znate da sam se smorio kada sam video da recimo Mucke, Sajnfeld i slicne serije nemaju BR verzije :(

Taman sam mislio da ih sve opet obrnem, onako natenane (bar nema na TVT)

Edited by nbg4ever
Link to comment

 

 

*i da znate da sam se smorio kada sam video da recimo Mucke, Sajnfeld i slicne serije nemaju BR verzije :(

Taman sam mislio da ih sve opet obrnem, onako natenane (bar nema na TVT)

 

stare serije su očigledno neki dvd rip, tu nema pomoći. sa yify sajta skidam filmove u 1080p i zadovoljan sam. naravno, ripovan blurej je bez premca.

Link to comment

Hehe, stara sam ti ja kuka sto se tice sajtova, ne brini se za to ;)

Al ce mi ovi veci fajlovi uzjebati ratio na IPtorenttsu, iako su vecina freeleech.

 

Zato moram da vidim kako izgleda jedan YIFY u poredjenju sa nekim boljim ripom. Bar za obicne filmove. Za spektakl, necu zaliti bendvida

 

*i da znate da sam se smorio kada sam video da recimo Mucke, Sajnfeld i slicne serije nemaju BR verzije :(

Taman sam mislio da ih sve opet obrnem, onako natenane (bar nema na TVT)

 

probaj ovde

 

yify moze da prodje, ali dobar 720p br ne moze bez 4-5gb (sparks, amiable, chd...) za neku prosecnu duzinu filma. bar po meni.

Link to comment

Ma member sam i na nekim privatnim hd sajtovima, pa cu narihtati sebamod na 300. Ima sve da prsti. Vec sam krenuo da skidam razlicite verzije Avatara, onog sranja sa Klunijem u svemiru, Sin sitija i tako tih filmova za koje cenim da mogu da izvuku pun potencijal tv-a. Kako u produkciji hd sadrzaja, tako i 3d

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

na ovom ne moras da se zezas oko ratia, a ima dosta seedera, pa sve ide max brzinom. 3d nisam gleao, jer nemam tv za to. filmove uglavnom skidam u 720p, sem omiljenih, za koje ne zalim 10+gb za 1080p. :)

Link to comment

Bice probano, ondak ;)

 

*al necu se smiriti dok ne skinem otprilike 5 verzija svakog filma, pa sve to jos jednom za 3D. Jel primetna razlika kod 1080p ripa koji ima bitrejt od 10mbps i 12? Razlika u velicini fajla je uglavnom 2-3 gigabajta

Edited by nbg4ever
Link to comment

Mislim da ne mora, ne moraš iste sekunde da ga raspakuješ, ali ne treba da čekaš ni više od sat vremena. Ja bih ga odmah raspakovao bez mnogo briga. Mislim, ni za zamrzivače i frižidere više ne moraš nešto dugo da čekaš.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...