Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

orman razvucen od zida do zida, od poda do plafona a polica u centru za TV

 

 

Upravo to, ubio mi pola sobe. Inace, uslov kod kupovine stana je bio da uzmemo i taj orman. Pas mater, em ogroman, em tamno braon boje i uopste se ne budim veseo kad ustajem ujutru.

Link to comment

Nemaju na stanju 620s, pa mi ponudili 42LA640s za 460e. Jel vredi 20e vise?

 

Ja bukvalno sad idem po jedan 620s, tu u Bgdu, javim ti da li ga ima na stanju. Rene mi reče da kod tog 640s dobijaš onaj magic remote koji inače košta 40e.

Link to comment

Jes siguran? Mislim, koji ce mi taj daljinski... bitniji mi je klasican, a za zajebanciju cu preko nexusa.

Zvao Vladimira & Dragana sa KP. Jedan kaze da nece biti 4-5 dana na stanju, a drugi bar 10. A ovaj Dragan isporucuje licno u BGu, u nedelju. Taman kada sam kod kuce. 460e, a isporuka besplatna. Kod ostalih se placa oko 700 dingera za kurirsku.

Link to comment

Dobio sam taj Magic remote kao poklon uz 620s i ne koristim ga često. Ako nemaš nameru da se igraš ili da često koristiš browser ili neku drugu aplikaciju, ne znači ti mnogo... Postoji i mogućnost glasovnih komandi, ne znam kako radi i ne zanima me previše...

Link to comment

Sta ces ti na nasem topiku -_-

 

@cp

 

Da, znam da nema. Na sajtu stoji da je "Magic Remote ready".

Skinuo sam vec onaj app, pa cu videti valja li cemu.

 

Sad moram da se bacim na skidanje materijala. Koja verzija kojeg rippera, da li se uoci razlika izmedju YIFY-ja, BRripa od 4/8/12 GB, itd :yawn2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...