Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

+2

 

koliki god tv da kupis, vremenom ce ti se ciniti da bi moglo vece. ja sad tripujem da je 46'' malo tj da je trebalo da kupim veci.  :isuse:

 

to je naravno, budalastina ali...

 

+1

 

Ja imam 47 i bogme priželjkujem barem 50"... Jbg, stoka smo. :)

 

+1

 

 

to je sustina :)

 

 

zabluda je da se velika dijagonala gleda iz komsijskog stana. da bi se iskoristile prednosti full hd rezolucije i video svaki detalj slike/filma, optimalno za 32" je da se gleda vec sa oko metar. 

 

 

chart.jpg

Link to comment

pfffffft... ja sledeci kupujem po onom seljak-na-sajmu-automobila-u-beogradu - koji ti je najskuplji najveci? :sleep:

 

 

 

edit. a nije slucajno da ni oni lovatori svi u svoje besne kribse ugradjuju tj. prave bioskopske sale

Edited by Singer
Link to comment

Ok, pobedili ste. Ako moze da stane od 42 u ovu rupu u ormanu, uzimam tu velicinu. Aj sad dajte neki konkretan predlog, ali da kosta nesto normalno kod ovih nasih Madjara, tipa do 400 evra. Mogu da dam i 450-500 ali dusa bi me bolela, znam da necu gledati televiziju mnogo vise nego do sad (a nisam gledao skoro nikako). Dakle, konkretno neki model.

Link to comment

Ok, pobedili ste. Ako moze da stane od 42 u ovu rupu u ormanu, uzimam tu velicinu. Aj sad dajte neki konkretan predlog, ali da kosta nesto normalno kod ovih nasih Madjara, tipa do 400 evra. Mogu da dam i 450-500 ali dusa bi me bolela, znam da necu gledati televiziju mnogo vise nego do sad (a nisam gledao skoro nikako). Dakle, konkretno neki model.

 

Mislim da ti je ovo best buy, 42LA620S, sa sve 3D cvikama. 430e ali msm da vredi doplata, 200hz.. U suštini, pogledaj listu i vidi šta je iznad i ispod tog, i da li ti odgovara to što manje košta. Pregledao sam sve oglase tog modela, nema ispod 430. Trust me, kada ti stigne, i kada ga raspakuješ, neće ti biti žao para. :P

 

https://www.kupujemprodajem.com/Lg-modeli-2013-2014-od-240e-8386817-oglas.htm?filter_id=209

Link to comment

kazu da je dobar taj 620, kad vec nema za 660. :D

 

salu na stranu, 660 sam video, 620 nisam, al' to treba da je isti tv (sem vizuelno), malo osakacen i bez onog fensi daljinca.

Link to comment

Imam 430e ali zasto jebeni 3D sa tim naocarama, koji ce mi to? Osim sto ce keva misliti da sam gej :D

 

Filmove ne gledam, niti bilo sta osim sporta (uglavnom na Arenama i nesto malo na RTS-u) a prilicno sam siguran da tu 3D ne igra nikakvu ulogu.

 

 

 

Od ovih sto nisu 3D, Rene mi je preporucio ovaj: http://www.kupujemprodajem.com/Lg-42ln570s-0692303123-9894106-oglas.htm?filter_id=5278973 ali vidim da je jako mala razlika u ceni, majku mu... :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Na kraju sam odvojio 515e da uzmem kod ovih Madjara LA660S od 42 inca, ali se ispostavilo da mi je onaj prostor za TV u ormanu dimenzija 87x60, sto je jedva dovoljno i za 32  :cry:

 

:smoris:

Link to comment

:lolol:

 

Ne daj da te lože zlotvori bre, uzmi 32 kao što si planirao, pogledaj tih par tekmi mesečno, a ostatak kinte uloži u nešto pametno (valjda nećeš da ih ostaviš u kladži u kojoj radiš!)

Link to comment

Kako da uzmem 32 kad su me olosi nalozili na veci, koji uz to ima 3D Smart Full HD MCI 400Hz WIFI Magic Motion i jos mnoge zajebane reci... probacu da utopim orman i da uzmem neki mnogo manji a prakticniji, pa onda TV :D

Link to comment

 a ostatak kinte uloži u nešto pametno (valjda nećeš da ih ostaviš u kladži u kojoj radiš!)

 

Bolje da ne znate u šta je Zli isplanirao da potroši neplanirani prihod u budžetu rezultovan prevelikim ormanom. :D

Link to comment

zar vreme tih ogromnih ormana/regala itd. nije proslo tj. ostalo sahranjeno u bivsoj drzavi? :(

kad kaze rupa u zidu mene to podseca na one  "dnevne sobe" gde je orman razvucen od zida do zida, od poda do plafona a polica u centru za TV

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...