Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Meni TV služi za gledanje programa preko raznih aplikacija, tako da nikada ne bih uzeo uređaj koji nema Android. Kablovsku ili IPTV ni nemam, TV je uboden u struju i nakačen na WiFi, a program gledam preko Irisa, NBA, EuroleagueTV, MX Playera, SmartTubeNext itd. Softver mi je neuporedivo bitniji od sitnih razlika u kvalitetu slike.

 

Uzeo sam Sony XR55X93JAEP u novembru i baš sam zadovoljan.

  • +1 2
Link to comment

Pa da, kakav software je bitan pored onoliko android box-ova... Slika je najbitnija, pa sve ostalo, jer se sve ostalo lako rešava uz apr desetina eura.

Link to comment

Pa imas samo jedan koji lako mozes saktiti. Ne treba ti Android kutija kao za LG (ciji OS me jako nervira). I jedne telekomande 

A sto se tice slike i kvaliteta to bi trebalo biti slicno (samo sto je meni Sony daljinski radio bez problema >10 godina à LG se raspao poslije dvije godine). 

 

LG  je odlican TV (ovaj koji imam) ali...

Link to comment

I moj LG kupljen preko Mađara 2014-e ili 15-e je šljakao bez problema. I nastavio bi da mu se ekran nije slomio. Doduše, nije se često koristio. Ovaj koji sada budem kupila će verovatno češće biti uključen jer će biti u dnevnoj sobi, a ne mojoj. 

Sad nešto razmišljam da mi je možda dovoljan i od 40 inča, mislim da sam imala taj, ali tu i nema nekog izbora. A i znam da je "veće bolje".

Link to comment
On 13. 5. 2023. at 22:13, borris_ said:

Pa imas samo jedan koji lako mozes saktiti. Ne treba ti Android kutija kao za LG (ciji OS me jako nervira). I jedne telekomande 

A sto se tice slike i kvaliteta to bi trebalo biti slicno (samo sto je meni Sony daljinski radio bez problema >10 godina à LG se raspao poslije dvije godine). 

 

LG  je odlican TV (ovaj koji imam) ali...

 

 

Šta je konkretno problem sa LG OS-om? Sve žive i mrtve nagrade pokupio za web os kategoriju, rekao bih sa pravom, sve radi kako treba, nikad problem.

 

13 hours ago, napadaj said:

Nvidia Shield košta kao dve i po godine NBA League Passa. No thanks.

 

Imam ga, jeste skup, ali da me pitaš da li bi opet dao, sa zadovoljstvom... Žvaće sve živo i mrtvo što od audio što od video formata, za plex je mama, ima bar bagova i bubica ali ništa strašno. Zmaj od uređaja.

 

Naravno, ima ih koji rade posao i 3x jeftinijih. 

 

@Moća Bukvalno :laugh: Zadnjih 50 postova u poslednjih 5 godina su joj na ovoj temi :D

  • +1 1
Link to comment

Problem je sto nikad nisam nasao neku aplikaciju kada mi je trebala. Uvjek im treba x vremena da je dodaju u katalog. Ovdje u fr nisu imali Canal ° aplikaciju (must have) sve do nedavno. Nisu imali Eurosport aplikaciju (ne znam da li je sada imaju), i jos neke. Eto to im najvise zamjeram i zbog toga me nervira.

 

A to sto radi sve bez problema, moj internet box koji je android radi isto tako kako treba bez ikakvog problema.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...