Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

3 hours ago, renne said:

malo su ih pritisli na granici, pa se teže dovijaju

 

istina. preksinoc sam bio na granici, harakiri je bio medju ovima koji se tima bave.

nesto se promenilo.

  • +1 1
Link to comment

To sam i ja primetio i odustao od mađarske ponude. Bar što se TV-a tiče. Razlika između akcijske ponude u radnjama sa 5 godina garancije i kupujemprodajem je oko 100€

Link to comment
  • 1 month later...

društvo, trebam pomoć  ?

 

treba da kupim tv (ne za sebe, nego pomažem jednoj drugarici)

 

budžet je do 30.000 cca (dobro, može i malo više ako baš mora) , tv da bude smart i oko 40'

 

šta je tu bitno ? da li je bitno da rezolucija bude veća, mislim, videla sam slične cene i za rezoluciju 1920x1080 i  za 3840x2160 

onda vidim u filterima neki tip (ultra HD ili LED), pa onda tehnologija ekrana i svašta još nešto

 

tabula sam raza, priznajem, jel' može ukratko, na šta tu treba da se obrati pažnja ?

Link to comment

Jos na 40 da li je uhd uli full hd se nece ni primecivati kad gleda bilo sta, ali ako se uklapa nek uzme uhd... 

 

Mada nisam uopste siguran da ima uhd 40 za te pare...

  • Hvala 1
Link to comment
On 11.7.2022. at 13:32, borris_ said:

Taj TV je max 700€ ovdje u fr.

Možda je taj tv jeftiniji u Fra, al su zato kod nas plate manje. :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
On 9.7.2022. at 23:11, ducca said:

Samo da se nadovezem, moze i 65’’ da dodje u obzir, malo sam na Gigatronu filtrirao i ovaj mi deluje kao najbolja opcija za neki budzet ispod 100k eventualno. Jel i dalje vazi da je Android preferencijalni OS? Ima jos nesto na sta treba obratiti paznju?

https://gigatron.rs/televizori/philips-televizor-65pus7906-smart-428889

Android je u njemu, to je najjeftinija serija od 65" a da je android unutra. Ispod njega su sa Saphi operativnim sistemom (na bazi Linux-a)

 

Evo detaljnije o njemu:

https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus7906_12/65pus7906_12_pss_engie.pdf

 

Odličan tv, neka srednja klasa, napravljen za one koji nemaju love (ili ne žele toliko da plate) da kupe 65pus8536., a žele da imaju Android, odnosno google play store i ambilight, koji je velika prednost u odnosu na konkurenciju (duplo manje zamaranje očiju prilikom gledanja TV u mraku).

 

 

Mada... Ako ti je budžet u kešu 130.000 ja bi išao na ovu zverku 65PUS8536. Dok ima 5 godina garancije, jer će možda uskoro i oni da smanje na 2 kao LG i Samsung.

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment

Eh, lako bih ja da je moj budžet toliki, za sestru i zeta proveravam pošto su totalni laici pa da ne sprcaju tolike pare u nešto što je tehnološki “prevazidjeno”. Hvala za odgovor svakako.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...