Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

On 26.11.2021. at 14:26, copkillah said:

Majci uzimamo tv za spavaću sobu, 43-50", smart. Ne treba OLED i slične zajebancije, dakle vrlo jednostavna upotreba, neka preporuka? Fala unapred

 

Samo da javim epilog: LG 43UP76703LB za 390e

 

Link to comment

@renne  i svi drugi koji znaju odgovor :)

 

1) stanar ima neki FOX Smart TV, ne znam model. Kad ga nakacim na WIFI, odem na google play da skinem EONTV aplikaciju, trazi mi user i pass. Probano sa 3 razlicita gmail naloga, nijedan ne prolazi. Sta moze biti problem? Milion posto sam siguran da nije pass, posto znam svoj i znam da nisam pogresno ukucao. Tv nije prikacen ni za jedan uredjaj, poenta je da koriste EON od drugog naloga preko eon tv aplikacije za smart TV.

 

Ako to ne prodje, onda imam drugo resenje i samim tim i drugo pitanje:

 

2) imam 2 SBB naloga, hocu da uzmem CAM modul karticu (ili kako se vec to cudo zove) da prikacim na gorepomenuti FOX TV da bi stanari mogli da koriste drugi tv u stanu. Taj CAM modul i kartica treba da se programiraju na moj nalog ili kad se ubaci kartica u tv se unose parametri ili kako to cudo funkcionise?

 

P.S. nasao sam neko uputstvo na sbb sajtu... jel to dovoljno ili ima neka nova zezancija?

 

https://sbb.rs/wp-content/uploads/2020/07/Uputstvo-za-D3-Cam.pdf

Edited by Milosh76
Link to comment

1. znači taj fox ima budženi android, tj android za telefone i tablete

to sbb prepoznaje i ne da ti da se loguješ, da j epravi android tv tražio bi ti da ukucaš kod

2. pozoveš ih, oni dođu, donesu ti cam i aktiviraju ga, posle ti odnesi cam gde već hoćeš

  • Hvala 1
Link to comment

Od foxa i vivaxa i voxa (šato de la krem najniže klase) ubedljivo najgori je vox. Vivax za svaku pohvalu, imam više komada. Imam i dva foxa. Imao i voxa. 

Dakle ne pričam napamet, manuti se Voxa...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...