Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Jel ima neko fox smart tv?

Uzeo sam polovan, 6 meseci star sa garancijom 55 inča fox tv za lokal. Bilo mi je bitno samo da ima youtube i twitch app.

Gomila nekih bagova se dešava, neće da se upali, ugasi, upali se sa jako malim osvetljenjem, kroz smart menije ide po dva polja, kad kliknem "enter" on ode polje iznad pa uđe u sledeću app, zaglupi se i sl i svaki od ovih problema rešava se isključivanjem iz struje i ponovnim uključivanjem.

 

Link to comment
On 31.5.2021. at 10:47, Mil@n said:

Jel ima neko fox smart tv?

Uzeo sam polovan, 6 meseci star sa garancijom 55 inča fox tv za lokal. Bilo mi je bitno samo da ima youtube i twitch app.

Gomila nekih bagova se dešava, neće da se upali, ugasi, upali se sa jako malim osvetljenjem, kroz smart menije ide po dva polja, kad kliknem "enter" on ode polje iznad pa uđe u sledeću app, zaglupi se i sl i svaki od ovih problema rešava se isključivanjem iz struje i ponovnim uključivanjem.

 

iam ja fox 50" inca, ako izuzmemo ovu problematiku  da je ocigledno taj deo gde se ubacuje cam kartica sjeban(nisam slao na reklamaciju iako ga imam 6 meseci, laksi mi bilo uzeti resiver)

On 24.4.2021. at 0:17, Shaq said:

da ga jebem, iam od juce problematiku da kad ugasim tv, ne mogu da ga upalim preko daljinskog.. i onda tek kad ga iscupam iz struje, moze da se upali preko daljinskog.. al kad ga ugasim, nece da se upali preko daljinskog, osim ako ga opet ne iscupam iz struje..

do juce nisam imao takvih problema, a juce su mi ubacili onu karticu u tv, da nije nesto do toga? sta bi drugo moglo biti?

u pitanju je FOX 50DLE982 50''

iam ga preko 4 meseca i sve je bilo tip top do juce, kad je stavljena kartica..

sve radi kako treba, veoma sam zadovoljan da ne cuje zlo..

 

no kad sam vec ovde, da pitam i ja jedno pitanje..

kod chaleta na tvu, malo malo se desava da odjednom nestane slika i iskoci poruka "sifriraj kanal", pa se posle minut ili manje vrati slika..

dakle gleda fazon tipa rts, slika nestane i pojavi se ta poruka..

zna li ko sta bi moglo biti?

 

 

Edited by Shaq
Link to comment
48 minutes ago, Shaq said:

iam ja fox 50" inca, ako izuzmemo ovu problematiku  da je ocigledno taj deo gde se ubacuje cam kartica sjeban(nisam slao na reklamaciju iako ga imam 6 meseci, laksi mi bilo uzeti resiver)

sve radi kako treba, veoma sam zadovoljan da ne cuje zlo..

 

no kad sam vec ovde, da pitam i ja jedno pitanje..

kod chaleta na tvu, malo malo se desava da odjednom nestane slika i iskoci poruka "sifriraj kanal", pa se posle minut ili manje vrati slika..

dakle gleda fazon tipa rts, slika nestane i pojavi se ta poruka..

zna li ko sta bi moglo biti?

 

 

 

1. Televizor ne registruje CL modul dok ne nađe kanale. Pretraži kanale i pojaviće se cl modul tj tek će ga onda TV prepoznati. I ja sam se tripovao oko toga.

 

2. Isti problem sam imao, drkao se mesecima, došao  majstor, zamenio džek koji ulazi u TV - sve radi ko pesma. Kreni od toga. 

Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

 

1. Televizor ne registruje CL modul dok ne nađe kanale. Pretraži kanale i pojaviće se cl modul tj tek će ga onda TV prepoznati. I ja sam se tripovao oko toga.

 

2. Isti problem sam imao, drkao se mesecima, došao  majstor, zamenio džek koji ulazi u TV - sve radi ko pesma. Kreni od toga. 

ma bio je u pocetku prepoznao modul, al onda si mogao samo jednom da upalis i ugasis tv.. posle se od dodatnog stavljenaj vadjenja kartice, dodatno sjebalo pa vise nije ni moglo da prepozna karticu.. uglavnom svakako sad vise nemam karticu, trazio sam da mi zemene za resiver..

 

hteo sam malopre bar da ga izvadim pa opet ubodem, posto je novi dzek, al ne moze se od nosaca :/

al missim da je fazon u tome sto je tu pre tv-a bio razdelnik(za tv i modem), doduse modem je premesten i nije vise razdelnik, al opet od tv ide nekih po metra do tog dzeka(ako se tako kaze) sto se navrcao u razdelnik..

Link to comment
  • 2 months later...

Imam Samsung,malo stariji model,ue40f5000vw,izgleda da nema opciju za aplikacije,nigde nisam nasao app store,hteo sam da uzmem ovu eon sportsku aplikaciju.Jel neko mozda zna,zvao sam njihovu podrsku,gospodjica na liniji nije zvucala bas uverljivo:D

Edited by Bogotac
Link to comment

Razmisljam o upgrade-u postojeceg TV, pa mi treba pomoc u resavanje sledece pentaleme od forumskih znalaca. TV bi se koristio za streaming (Netflix, HBO.GO, Amazon Prime), Blu-ray 4K, te kao PC monitor i za igranje (i PC, i PS5 igranje). Ostale namene (sport, domaci TV kanali i ostalo) su potpuno nebitni aspekti.

 

Sony XH9096 vs Sony XH9505 vs Samsung Q70T vs Samsung Q70A vs LG NANO903NA 

 

U obzir dolazi i nesto sesto ako valja i cenovno ne odskace mnogo od ovih serija. OLED ne dolazi u obzir zbog burn-ina.

Link to comment
1 hour ago, Tosha2EE said:

U obzir dolazi i nesto sesto ako valja i cenovno ne odskace mnogo od ovih serija. OLED ne dolazi u obzir zbog burn-ina.

 

Mislim da je burn in totalno iščezao sa novim modelima i novim tehnologijama. 

Oled tv je jedna od najboljih stvari koje sam ikada posedovao i iako sam se izuo kao nikad i merio 3 meseca, pokajao se nisam sekunde. :)

Link to comment
1 hour ago, Tosha2EE said:

Razmisljam o upgrade-u postojeceg TV, pa mi treba pomoc u resavanje sledece pentaleme od forumskih znalaca. TV bi se koristio za streaming (Netflix, HBO.GO, Amazon Prime), Blu-ray 4K, te kao PC monitor i za igranje (i PC, i PS5 igranje). Ostale namene (sport, domaci TV kanali i ostalo) su potpuno nebitni aspekti.

 

Sony XH9096 vs Sony XH9505 vs Samsung Q70T vs Samsung Q70A vs LG NANO903NA 

 

U obzir dolazi i nesto sesto ako valja i cenovno ne odskace mnogo od ovih serija. OLED ne dolazi u obzir zbog burn-ina.

Odavno nema burn ina

to ne treba uopšte da te brine

Ako je za igranje, onda svakako oled

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...