Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Htedoh da pitam, koji app je najbolji da se nešto strimuje sa iPhone-a na TV Sony Bravia. Ne podržava sa iPhone wifi direct, ne podržava screen mirroring, nema air drop.

OS je android na TV-u. Ili mora onaj HDMI na USB kabl pa tako.............

Link to comment

ja imam neki mirror for sony tv

jebada živa sa njim. strimuje, al kilavo

 

i slika je nešto tamnija nego original. poslednji put sam imao problema i sa zvukom pa sam odustao od zajebancije

 

e

E791AFC0-281B-4B09-BEF5-B46609FBECC0.jpeg.0e41d7f0177cad7f56daa18fe8d532e9.jpeg

 

sad vidim da su ga nešto menjali. možda su ispravili bug-ove pa radi kako treba. javi ako ga budeš koristio

 

mada ne znam koji će mi

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
On 5.1.2021. at 6:45, zmanic said:

Instaliraj Robin Hood adoon za Kodi.

Bolja varijanta ti je VLC plejer i IPTV liste, ali to moraš da ganjaš, skoro svakodnevno po FB.

 

slabo ce to ici sa robin hoodom. url's koje nalazim na netu ne pokazuju nista. negde sam procitao da ga vise ni nema.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam lg 43uj670v  i slucajno pogledam malo bolje i primetim plave fleke. Pustim white test preko YT i imam sta da vidim, ekran mi je vise plav nego beo :cry:

 

Dakle, pitanje za @renne  i ostale.. ima li spasa? Da li moze da se zameni neka led sijalica ili sta vec ili mora nov tv?

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Eh, a ja hteo za rodjendan da se castim novim televizorom..  :D 

 

Ovaj je kupljen u januaru 2018

 

I meni isto na LGju. Tačno posle 2 godine kad istekne garancija. 

  • +1 1
Link to comment

Nisam još rešio. Trpim nekako i pravim se da ne primećujem. :D Čini mi se da je po servisima cena oko 100 evra za popravku. 50 materijal i 50 ruke. A u svakom slučaju LG me razočarao, vidim po forumima da su ove ljubičaste fleke masovna pojava i to svima tačno posle 2 godine. Dakle, nikad više LG.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...