Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

svajcarska, uglavnom centralno gledanje. 2k moze, ali nerado, ako, onda hocu da znamo zasto ih dajem i znaci li mi ta dodatna vrednost. 1k - do 1,5k radije. dakle oled i nano su razlicite tehnologije? sta dobijam oledom sto nemam kod drugih? i daj mi par razlicitih modela, ako ti nije tesko da uporedim.

 

Link to comment

daj neki poznati ch sajt gde bi kupovao, pa da proberemo, nemam pojma kakve su tamo kod vas cene

Da, oled i nano su različite tehnologije, oled je najviša klasa tv-a, nano je sledeći ešalon, ono najbolje od lcd-a

Kod oleda dobiješ uglove od 179°, crna je crna, nema bilo kakvog probijanja, odziv je momentalan...

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

daj neki poznati ch sajt gde bi kupovao, pa da proberemo, nemam pojma kakve su tamo kod vas cene

Da, oled i nano su različite tehnologije, oled je najviša klasa tv-a, nano je sledeći ešalon, ono najbolje od lcd-a

Kod oleda dobiješ uglove od 179°, crna je crna, nema bilo kakvog probijanja, odziv je momentalan...

https://www.digitec.ch/en/s1/producttype/television-4?tagIds=538

Link to comment
51 minutes ago, renne said:

ovo je super cena za sjajan tv, najnovije generacije, ako ti nije mnogo ne razmišljaj

Ovo je kod nas na popustu 289.000 u gigatronu... 2.2K€...

 

 

Jbt, koliko nas pljačkaju...

Link to comment

chf je uvek bio manji od €, desavalo se da se skoro izjednace, ali koliko je meni poznato nikad nije bio iznad. inace, tv je sjajan, nego se mi odvikli, pa nam sve nesto neobicno jos i nije bilo planirano odmah pa mu pozicija u stanu nije bas optimalna - visoko. i veliki u pm, nisam imao predstavu da je 65" bas toliko. nije da smeta, nego se treba navici, sto kaze moja zena - dominira!

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, panta rhei said:

chf je uvek bio manji od €, desavalo se da se skoro izjednace, ali koliko je meni poznato nikad nije bio iznad. inace, tv je sjajan, nego se mi odvikli, pa nam sve nesto neobicno jos i nije bilo planirano odmah pa mu pozicija u stanu nije bas optimalna - visoko. i veliki u pm, nisam imao predstavu da je 65" bas toliko. nije da smeta, nego se treba navici, sto kaze moja zena - dominira!

Posle par dana ćete reći pa mogli smo i veči :D

Link to comment
14 hours ago, panta rhei said:

chf je uvek bio manji od €, desavalo se da se skoro izjednace, ali koliko je meni poznato nikad nije bio iznad. inace, tv je sjajan, nego se mi odvikli, pa nam sve nesto neobicno jos i nije bilo planirano odmah pa mu pozicija u stanu nije bas optimalna - visoko. i veliki u pm, nisam imao predstavu da je 65" bas toliko. nije da smeta, nego se treba navici, sto kaze moja zena - dominira!

Da u pravu si, ne znam zasto mi je u glavi bilo da je zadnjih godina chf bio jaci od €.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...