Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

1 hour ago, borris_ said:

Uzeo sam LG Oled 😁 

Otišao sa ženom ona reče hoću taj i više nije bilo diskusije. 

 

Uživaj, posle njega, pobacaćeš sve ostalo od televizora što imaš u kući. :D

Link to comment

Jedno retro-pitanje: prodaje li iko više u Srbiji nove LED-ove (ili šta već, samo da nisu CRT) od 28 inča, ili ih treba juriti po oglasima? Najmanje što nalazim je 32, a to mi je preveliko za otvor u TV komodi (65 cm horizontala).

Link to comment
2 hours ago, papapavle said:

Jedno retro-pitanje: prodaje li iko više u Srbiji nove LED-ove (ili šta već, samo da nisu CRT) od 28 inča, ili ih treba juriti po oglasima? Najmanje što nalazim je 32, a to mi je preveliko za otvor u TV komodi (65 cm horizontala).

Ima da se nađu 24 inča tipa neki vivax i slično  a možeš i neki monitor od recimo 27 inča sa zvučnicima pa ako nakačiš neki eon box ili slično i upravljaš daljinskim od uređaja, tu ti je svakako veći izbor sa monitorima

Link to comment

da samo što je zvuk na tim monitorima gori nego na laptopovima :D pa bi i za neki 2.0 ili 2.1 sistem morao da se ispruži, što je još nekih oko 5k a i pitanje je da li ima mesta za njih

Link to comment

@renne i @ostali strucnjaci

mali uvod: ja sam pre jedno 6,7 godina izbacio tv iz dnevne sobe. u radnoj sobi ima tv 12+ godina star. nismo klasicni gledaoci tv-a, uglavon utakmice, snooker, netflix na ipadu. sada razmisljamo o tome da ubacimo ponovo tv u dnevnu sobu. nisam se aktuelnim modelima i tehnologijama bavio pa ako moze savet.

zahtevi: netflix - filmovi, fudbal - sport. ako moze i dazn i eon direktno preko tv-a.

velicina: soba je dosta velika i tv bi bio na ca 3m, koja velicina se preporucuje, od -

budzet je rastegljiv, moze i do 2000€ ali nerado, radije 1000 € ali ako kazete da je neki od par stotina vise svemirski brod™, moze da se razmisli. 

koja tehnologija, marka (malo sam citao topik, pa su mi poznate preference :)), na sta posebno obratiti paznju?

ako moze i par konkretnih modela razlicitih proizvodjaca uz obrazlozenje.

unapred zahvalan :)

Edited by panta rhei
edit: zaboravih, da li se preporucuje curved ili izbegavati?
Link to comment

Sa tri metra neki od 60+"

da li se gleda centralno? Iz uglova? LG web os ima dazn, netlix, eon, bbc, Amazon prime....

Gde bi kupovao? Ako je budžet do tih 2k€ sekunde ne bih razmišljao i išao bih na OLED

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...