Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Hvala na odgovorima.

Treba da provjerim te uglove gledanja (nisam to gledao a bili su jedan pored drugog).

Ako kazete da je android mana, vjerovatno ste u pravu (iako po ovom prodavcu to mu nije mana nego prednost).

 

Kao sto sam rekao, isao sam da vidim LG ali prodavac nahvalio Sony (imao je rijeci hvale i za LG) koji je po njemu ima bolju sliku. Cijena je ista (ovaj Sony je na popustu, 1000€ a LG je takodjer 1000€).

 

A ja bas imam fetis na te Sony TV pocev od prve koji su roditelji kupili 86. pa sve do sada. Jos cu malo razmisliti pa cu onda izabrati.

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Ja sam generalno skeptican kad prodavac hvali... Njima je cesto cilj da ociste lager, a ne da prodaju najbolje za zadate pare... A cesto sam ih i hvatao da veze nemaju.. 

 

Uglavnom se slazem ali ovaj je nahvalio Sony tako da mu ne mogu nista zamjeriti.

 

Jos cu malo da pogledam razliku u slici pa cu se onda odluciti.

Link to comment

kakvi su vam to budzeti po 1000EUR, zar ne kosta sada dobar smart tv 60' 200-300 EUR? moji su kupovali za ofis xiao mi za tu lovu. kostao nas ispod 300EUR. u kini je obicno tehnika znacajno skuplja nego na zapadu, zato me cudi ovo. 

 

mozda su ovakve cene zbog 15 sec reklama prilikom paljenja, ne znam da li to ima izvan kine. 

Link to comment
10 minutes ago, banecare1 said:

kakvi su vam to budzeti po 1000EUR, zar ne kosta sada dobar smart tv 60' 200-300 EUR? moji su kupovali za ofis xiao mi za tu lovu. kostao nas ispod 300EUR. u kini je obicno tehnika znacajno skuplja nego na zapadu, zato me cudi ovo. 

 

mozda su ovakve cene zbog 15 sec reklama prilikom paljenja, ne znam da li to ima izvan kine. 

XIAOMI  je ovde 65' - 700€... I nije nešto naročito...

 

LG i Samsung su 1000€+ u Evropi i uglvnom se oni i kupuju... Soni je isto u to rangu, ali j realno lošija slika, što kaže Rene... MIslim, imaš LG i Sasmsunge od po 5-6K€, ali jbg, ja ne znam ko bi to kupio...

 

Imaš ovde i za 400€ razne FOX i VoX i tako svakakve, suštinski no name stvari, ali to može za roditelje i tako nekog ko ne uočava kvalitet slike ni da ga puškom teraš...

Link to comment

ne bi da trolujem temu, ali LG i mi su cenovno u jednom rangu ovde. evo na prvi pogled par ponuda za LG. xiaomi 65' je 400 EUR. verovatno je do tih reklama. 

 

EUR je oko 8 juana

 

05BKSC3.jpgDB4Gcwl.jpgaZdZxvX.jpg

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Koji su tacno ovo modeli da vidim da li imamo iste u evropi?

 

ne znam borrise, samo sam napisao lg 60 na jd.com i uradio par screenshotova

 

1 hour ago, renne said:

ovi lg što je bane okačio nisu nanocell

 

bezobrazluk :D

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
Jel' valjaju čemu tesla android televizori? Nisam zahtevan korisnik, ne gledam nešto mnogo tv, više je računar u pogonu, pa ne bih nešto mnogo para da dajem.
Valjaju. Android tako tako. Tv kao tv je ok. Među najboljima je od tih low price marki
  • Hvala 1
Link to comment

Ja bih isto definitivno preporucio pre LG, daje generalno bolju sliku, software im je odlican, odziv super ko koristi za gaming. Ali daleko od toga da je Sony los, jeste najskuplji generalno, ali zato color accuracy i brightness su im brutalni, pogotovu ako gledas klasu ispod OLEDa. Uzmi udji u neku radnju i gde su poredjani TVs i gledaj recimo crvenu boju out of box bez kalibracije.

 

Sto se tice Tesle, kao sto rece renne, sasvim korektni.

Edited by Grandilof
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...