Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Hvala!

Inače jel ima neko da otkupljuje polovne LED televizore?

Imam LG 42LF5610 koji radi savršeno pa rekoh da vidim gde mogu da ga utopim bez da kačim po oglasima.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
43 minutes ago, *edited by mod said:

Hvala!

Inače jel ima neko da otkupljuje polovne LED televizore?

Imam LG 42LF5610 koji radi savršeno pa rekoh da vidim gde mogu da ga utopim bez da kačim po oglasima.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

ja imam nano i prezadovoljan sam, pisao sam o tome, isključiš local dimming ako ti smeta, mada je to meni odlična opcija i vozi

  • +1 1
Link to comment
Pa vise ces da dobijes na oglasima nego od nekog ko otkupljuje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


I to što kažeš. Ovaj sam uzeo pre 4 godine samo još da skontam koliko mogu da dobijem za njega.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
ja imam nano i prezadovoljan sam, pisao sam o tome, isključiš local dimming ako ti smeta, mada je to meni odlična opcija i vozi
Hvala! Pogledaću baš na topicu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
ja imam nano i prezadovoljan sam, pisao sam o tome, isključiš local dimming ako ti smeta, mada je to meni odlična opcija i vozi
Stigao danas preko Mađara. Potpuno prezadovoljan i veličinom i opcijama i slikom.

Inače red poređenja isti model u Tehnomaniji na redovnoj ceni košta 72k više. Sad imaju neku akciju do sutra, pa je razlika između njih i KP Mađara pala na svega 47k

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

55" dnevna mi je veća tako da mi je 55 idealno. Sa 65" bi bilo teško budženje zbog TV police a i realno koji će mi.

Rođak gleda da uzme isti, samo mu zbog konfiguracije prostora 49" više odgovara

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Vrijeme da se mjenja TV. Moj stari Sony i dalje odlicno radi vec 10 godina bez ikakvih problema ali je premalen u ovom nasem novom stanu.

 

Podstaknut ovim topikom gledao sam najvise LG TV, 55NANO86 2020 (900€) ili 55NANO91 2020 (1k€). Budget mi je oko 1k€ i ova dva TV ulaze u tu cujenu.

 

Danas sam isao u lokalnu prodavnicu da vidim sliku uzivo i popricao sa prodavcem.

 

Ima rijeci hvale za ove LG tv ali po njemu ovaj Sony TV je mnogo bolji 55XH9096 i sa popustom izadje tacno 1000€.

 

Po njemu, Sony TV ima bolje zvucnike (4 + 2 basa), bolju sliku a jos je i android TV sto kako on kaze LG nije.

 

Najvise je nahvalio SONY KD55XH9505BAEP ali ovaj vec kosta 1300€.

 

Drug je kupio OLED LG OLED55C8PLA (ne proizvodi se vise, sada se C9 prodaje) i nahvalio ga je ali cijena je 1500€.

 

 

Link to comment

Android tv je za sada mana, a ne prednost, koliko znam nema Netflix, HBO Go nije bio ranije, ne znam da li je omogucen u medjuvremenu. Pitaj da li postoje te aplikacije na tom Soniju.

Link to comment

Koliko 4K kanala ima u Francuskoj na tvojoj kablovskoj? Ovde na sbb ima samo SportKlub 4K  i to je sve. Ostalo je pristojna slika + 55-80 HD kanala u zavisnosti od paketa

Edited by Milosh76
Link to comment
21 minutes ago, djeneralche said:

Android tv je za sada mana, a ne prednost, koliko znam nema Netflix, HBO Go nije bio ranije, ne znam da li je omogucen u medjuvremenu. Pitaj da li postoje te aplikacije na tom Soniju.

 

Ima Netflix, Disney+, MyCanal (Canal+), Amazon Prime, AppleTV a tu je i OCS (oni imaju eksluzivna prava na HBO) tako da je odprilike sve tu barem sto mene interesuje. Ima jos dosta drugi aplikacija ali nisam ih sve zapamtio.

Edited by borris_
Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Koliko 4K kanala ima u Francuskoj na tvojoj kablovskoj? Ovde na sbb ima samo SportKlub 4K  i to je sve. Ostalo je pristojna slika + 55-80 HD kanala u zavisnosti od paketa

 

Zavisi od internet provajdera, kod mog ima ih 5 ukupno + svi veci sprotski dogadjaji.

  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, borris_ said:

Vrijeme da se mjenja TV. Moj stari Sony i dalje odlicno radi vec 10 godina bez ikakvih problema ali je premalen u ovom nasem novom stanu.

 

Podstaknut ovim topikom gledao sam najvise LG TV, 55NANO86 2020 (900€) ili 55NANO91 2020 (1k€). Budget mi je oko 1k€ i ova dva TV ulaze u tu cujenu.

 

Danas sam isao u lokalnu prodavnicu da vidim sliku uzivo i popricao sa prodavcem.

 

Ima rijeci hvale za ove LG tv ali po njemu ovaj Sony TV je mnogo bolji 55XH9096 i sa popustom izadje tacno 1000€.

 

Po njemu, Sony TV ima bolje zvucnike (4 + 2 basa), bolju sliku a jos je i android TV sto kako on kaze LG nije.

 

Najvise je nahvalio SONY KD55XH9505BAEP ali ovaj vec kosta 1300€.

 

Drug je kupio OLED LG OLED55C8PLA (ne proizvodi se vise, sada se C9 prodaje) i nahvalio ga je ali cijena je 1500€.

 

 

kod sony-ja su mana android i uglovi gledanja

WebOs je višegodišnje nagrađivani OS za TV

Pa ti sad sam prelomi, ja sam svakako za LG

Edited by renne
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...