Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dešava mi se na smartu (LG serija 7100 PLB) da mi kad gledam nešto na app tipa Netflix ili HBO Go (redje) da se slika na delovma ekrana povremeno zamuti, ne znam kako bih opisao, kao da ispadne iz fokusa a npr taj objekat ili lik je i te kako deo fokusa. Iritira do jaja, ima neki lek ili?

 

Takodje, sva ona napredna podešavanja sam u principu pogasio ali i dalje mi se dešava da mi se slika kad gledam tv (i to uglavnom primetim kad je fudbal i zeleni se ekran duže vremena) da se osvetljenje smanji na par sekundi pa vrati na normalno, kao da je neki energy saver aktivan a ne bih rekao, sve sam off-ovao. Renne, ti si experat za LG :sad: U garanciji tv, uzet u aprilu. 

Link to comment
5 minutes ago, ducca said:

Dešava mi se na smartu (LG serija 7100 PLB) da mi kad gledam nešto na app tipa Netflix ili HBO Go (redje) da se slika na delovma ekrana povremeno zamuti, ne znam kako bih opisao, kao da ispadne iz fokusa a npr taj objekat ili lik je i te kako deo fokusa. Iritira do jaja, ima neki lek ili?

Mislim da je to što si naveo, sa zamućivanjem, do Netfliksa, tj do striminga kao takvog. Guglao sam nešto na tu temu ranije i ne znam ima li pomoći, ali čisto da znaš da do TV-a nije :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da li neko zna da li se na Fox televizorima mogu pustati fajlovi sa H.265 kodekom, ili da li se na Smart/Android verzijama istih moze skinuti i VLC player?

 

Tata ima neki stari LG koji fino pusta H264, ali nece H265...

Link to comment
On 18.8.2020. at 14:54, ducca said:

Dešava mi se na smartu (LG serija 7100 PLB) da mi kad gledam nešto na app tipa Netflix ili HBO Go (redje) da se slika na delovma ekrana povremeno zamuti, ne znam kako bih opisao, kao da ispadne iz fokusa a npr taj objekat ili lik je i te kako deo fokusa. Iritira do jaja, ima neki lek ili?

 

Takodje, sva ona napredna podešavanja sam u principu pogasio ali i dalje mi se dešava da mi se slika kad gledam tv (i to uglavnom primetim kad je fudbal i zeleni se ekran duže vremena) da se osvetljenje smanji na par sekundi pa vrati na normalno, kao da je neki energy saver aktivan a ne bih rekao, sve sam off-ovao. Renne, ti si experat za LG :sad: U garanciji tv, uzet u aprilu. 

 

Može da bude i npr pad protoka neta, pa aplikacija sroza kvalitet slike, to mi se dešava kad net jebava, samo na celoj vidljivoj površini, jel, sa tim što je kod tebe možda samo na delu, npr.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...