Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

evo posle nekoliko dana koriscenja..tv je super

jedina mana je sto sad ne mogu doci na red do tv-a pored smarta/youtuba i netflixa a pre je tv bio samo moj i niko se nije interesovao za njega :(

Link to comment
Just now, Deda Drda said:

Stari TV u spavaćoj sobi polako odlazi u večna lovišta. Treba mi novi, 43", za oko 300 Eur. Samo za gledanje TV. FOX ili VOX? Imate li neka iskustva? Hvala unapred.

 

Mani se tih govana fox vox i sl.

Evo na kp, iz prvog oglasa:

 

LG43LM6300PLA -330e

Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

 

Mani se tih govana fox vox i sl.

Evo na kp, iz prvog oglasa:

 

LG43LM6300PLA -330e

Znam ja to. Glavni TV mi je LG. Ovaj što umire isto LG. Posle 15 godina. To bi mi bio prvi izbor. Ali imam ograničenje da mora da bude centralno oslanjanje, a ne sa nogicama levo i desno. Ovo što sam ovlaš pogledao mi je izbacivalo ove dve firme. Zato sam pitao ima li neko iskustva sa njima.

Hvala i pozdrav

Link to comment
Znam ja to. Glavni TV mi je LG. Ovaj što umire isto LG. Posle 15 godina. To bi mi bio prvi izbor. Ali imam ograničenje da mora da bude centralno oslanjanje, a ne sa nogicama levo i desno. Ovo što sam ovlaš pogledao mi je izbacivalo ove dve firme. Zato sam pitao ima li neko iskustva sa njima.
Hvala i pozdrav
Ja nešto što sam viđao kod prijatelja te marke sa "dna liste" sasvim lepo rade posao za "drugi TV u kući"...
Znači bitno manje korišćenje, samo tv itd...
E sad to ima smisla ako je razlika u ceni za istu dijagonalu 30% recimo. Ako nađeš za istu cenu istu dijagonalu bolje uzeti proverene marke...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
39 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja nešto što sam viđao kod prijatelja te marke sa "dna liste" sasvim lepo rade posao za "drugi TV u kući"...
Znači bitno manje korišćenje, samo tv itd...
E sad to ima smisla ako je razlika u ceni za istu dijagonalu 30% recimo. Ako nađeš za istu cenu istu dijagonalu bolje uzeti proverene marke...



... Shiit has hit the fan...
 

To je ono što meni treba. Samo sam hteo da cujem iskustva sa ove dve firme. Ako su za izbegavanje idemo na proverene.

Hvala Frank.

Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:

Moja mama ima Fox TV vec godinu dana i fino joj radi.

To mi treba.

6 minutes ago, renne said:

Koo drugi tv za povremeno gledanje te marke su sasvim ok

Pa to.

 

Hvala svima na pomoći.

 

 

Link to comment

Čovek reče 43 do 300e, ovaj  LG je 4k i ima manje više sve bitno od opcija, za 30e više. Kontam da može ista dijagonala da se nađe sa centralnim osloncem ali kod proverenog brenda za malo više od 300e...

Od svih tih krševa, meni vivax najbolji, imam 3 i korektno rade, a i cene su smešne, tipa 28000 49". Imao sam i jedan vox, nisam bio zadovoljan slikom u odnosu na vivax a i dizajn je užas.

Link to comment
Čovek reče 43 do 300e, ovaj  LG je 4k i ima manje više sve bitno od opcija, za 30e više. Kontam da može ista dijagonala da se nađe sa centralnim osloncem ali kod proverenog brenda za malo više od 300e...

Od svih tih krševa, meni vivax najbolji, imam 3 i korektno rade, a i cene su smešne, tipa 28000 49". Imao sam i jedan vox, nisam bio zadovoljan slikom u odnosu na vivax a i dizajn je užas.
Pa eto onda vivax



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...