Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Neće kačiti antenu svakako, a kapiram i kad bi je kačila (recimo ako bi ga terala u selo, mali je i zgodan), opet bi antena išla u set-top box, a iz njega coax ili scart, jel'?

Link to comment
  • 1 month later...

Uzeo skoro http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/philips-televizor-led-lcd-40pfh5300.html

 

imam digitalnu kablovsku

 

sad me zanima da li je normalno da kad stanem ispred tv da slika na vecini kanala uopste nije bistra vec se vide kockice...cak i kad se odaljim i sednem na razdaljinu vidi se...kad gledam npr sport ako prikaze igraca u krupnom planu to je cista slika, a kad je kadar na teren igraci su sa tim kockicama...sad, neke utakmice su ciste, bez problema, neki filmovi, programi takodje pa kapiram da je to do kablovske i programa samih al opet reko da nije do tv, da se nisam zeznuo :D

 

nije mi bas logicno da je na matorom samsungu sa kutijom cistija slika, al ovo je prvi put da uzimam ove modernije i velike...a i utisak mi je kad sam gledao kod drugih da je bolje nego kod mene :D

verujem da zvucim kao debil :D

Link to comment

Meni pada na pamet da ti je možda izvorni signal tj slika loša u startu a pošto su na većem tv-u i veći pikseli sve je uočljivije. Probaj da nađeš neke digitalne kanale, ako već nisi, pa uporedi. Ili da pogledaš neki HD sadržaj, cenim da neće biti istih problema.

Nagađam, naravno.

Link to comment

imao sam jedan dan besplatno hbo, tu je bila vrh slika (uglavnom, na nekim starijim filmovima nije bila bas vrh)...a npr rts hd nisam bas zadovoljan, tu sam ocekivao bistro a ono i nije...dobro je, neko drugi se ne bi zalio, moji ukucani i ne primecuju (al oni i slabo vide :D), moze sve da se gleda al ja ocigledno imam visoke standarde :D

prva, b92 su ok

Link to comment

moguce. meni bitno da nije do tv. ako je do kablovske onda jbga, tu cu da vidim sta onda

 

Ma nema šta da bude do tv-a, ako kvalitetan signal daje dobru sliku to je onda to. A i normalno je da je slika lošija kada priđeš tv-u bliže. 

Link to comment

moguce. meni bitno da nije do tv. ako je do kablovske onda jbga, tu cu da vidim sta onda

Meni bila tako kockasta slika pa sam zvao likove iz kablovske i oni zameni kabl koji ide iz hodnika zgrade jer je stari bio dotrajao i sve je sad super.

Link to comment

Pa rekoh ti nije do tva, a ti neverni alek :-)

 

znam, al opet me buni :D doduse mislim da si mi samo rekao da nema razlike izmedju kablovskih operatera glede slike :)

 

 

naravno da je losija kad pridjes tv, al nekako sam drugaciji utisak stekao kod drugih, da nije bas ovoliko kao kod mene :D

videcu da iscimam ikom onda 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...