Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

SMART TV ako je zakacen na wifi moze bez dodatnih uredjaja da koristi EON? Kroz aplikaciju za tv...
 
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]  ovaj nije smart ali nije ni najgori kinez  
 
https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/philips-tv-32pfs4132-12.html
Taj mi je nešto zapao za oko, doduše ne znam uopšte čiji je Filips sad da li je prodat...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

SMART TV ako je zakacen na wifi moze bez dodatnih uredjaja da koristi EON? Kroz aplikaciju za tv...

 

Može ako imaš kod, i ako tv uopšte ima eon app, nemaju svi smartovi tu app

pazi, na android televizorima obična telefonska app neradi

 

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Taj mi je nešto zapao za oko, doduše ne znam uopšte čiji je Filips sad da li je prodat...
 

braža turci

Link to comment



braža turci


To mi je ideja za spavacu u neko skorije vreme, pa razmisljam unapred.
Ne bih android box da stavljam jer bih morao da ga kacim na zid, a na tom zidu nemam struju...

Cisto informativno

Hvala
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Moji traže novi TV, da li je TOSHIBA 43L3863DG Full HD SMART okej? Neki kolega mami predložio taj, ja pojma nemam ni šta tu treba da gledam, tj. u čemu se ogleda kvalitet TVa kao takvog danas. Mi imamo neki koji ima već preko 10 godina i nije ni Smart, a ionako ga ne gledamo. Kod roditelja je već druga priča, oni gledaju TV, koriste malo i YouTube, i gledaju fotografije.

https://www.bcgroup-online.com/televizori/toshiba-43l3863dg-full-hd-smart-49922?adw=dynrem&gclid=EAIaIQobChMIqv2P0ezF5AIVxvd3Ch3XWgwQEAEYASADEgJ1rPD_BwE

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...