Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Just now, Jumanji said:

Da, kazu da se te popravke na njima ne isplate, al sta znam, mozda napredovala i pojeftinila tehnologija u medjuvremenu : )

Gde si opravljao Mil@ne?
I hvala ti sto mislis na mene : )) a sto ga prodajes?

Raspade mi se Junajted emoji22.png

 

Pa kod jednog majstora lokalca, nisam iz Bg-a :) 

Pa ne prodajem ga, razmišljao sam o tome, da možda pređem na 65" ili maybe OLED ali sa obzirom da sam ga platio 800e pre tipa godinu i malo jače, nisam siguran da mi se isplati :)

Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

Ma ne fantaziraj, muskarci i tehnika emoji849.png

Da mozete menjali biste ta sokocala na 6 meseci, automobile mozda i cesce emoji3.png

 

Pola si u pravu, msm za tehniku, trenutna kola ne dam nikome :D

Link to comment
  • 1 month later...

Oprezno sa kupovinom Sony TVa. Bitange nakon nekoliko godina prestanu da pruzaju tehnicku podrsku. Kupili smo neki Bravia KDL model pre 4 godine. Nijedan app mu vise ne radi. Prakticno vise nema Youtube, Netflix, itd. Izgubi wi-fi funkciju.

Proveo sam sate i dane pokusavajuci da rascivijam sta se desava i na kraju na netu otkrijem citavu zajednicu ljudi sa istim problemom. Znaci, u pitanju je pravilo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pomagajte ljudi! [emoji20]

Izgleda da mi je tv caput! Cry, cry, cry...
Na daljincu radi samo power dugme i na nista drugo ne reaguje, mrak. Kao da sam cula na kratko tiho ton, ali sada ni njega nema. U pitanju je Filipsov LCD, stariji model, ima oko 8 god.
Dajte nekog krstenog servisera, da se ne bacam bas odmah u trosak. [emoji20][emoji852]

Link to comment
  • 2 weeks later...

To je neka epidemija, i na mom Samsungu su isti simptomi bili.

 

Bila je potrebna reparacija panela. U BG elektroniku su mi trazili 11k din., u Ekran servisu 15-18k. Mozda vi budete bolje srece pa bude pozadinsko osvetljenje, tu popravku su mi u BG elektroniku procenili na 6-7k. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

popravljeno. kada sam poslao  sliku priključaka sa zadnje strane rekoše da može, da je pozadinsko osvetljenje i da će da košta 6500. kada sam odneo tv rekoše da su mislili da je 32", da je za 40" cena 9500. popraviše odmah, dadoše mi 7 -8 tračica sa LED i difuzorima. gledam to, ne bi smelo da košta više od 1€ po komadu. ETC u per veliirovića, meni najbliže.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...