Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

moja nepismenost, zapravo je 100% kineski: 
"TP Vision is a wholly owned subsidiary of TPV Technology, based in Amsterdam, the Netherlands, which develops, manufactures and markets Philips branded TV sets in Europe, Russia, the Middle East, Brazil, Argentina, Uruguay, Paraguay and selected countries in Asia-Pacific.

(2012. je filips imao 30% pa i ih je 2014te prodao)

Link to comment

Možda će ovo nekome biti interesantno/korisno...

 

Kupili smo istovremeno dva TVa, jedan za BG, drugi za ZG:

 

https://www.bcgroup-online.com/televizori/lg-65uk6300mlb-4k-ultra-hd-dvb_t2-smart-49693

 

odnosno

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-70uk6950.aspx

 

 

Mada su specifikacije skoro iste, ovaj drugi, 70 inčni, u praksi daje neuporedivo bolju sliku. Dakle, ako neko kojim slučajem ima dilemu, da se ne zajebe.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam problem s novim Grundig TVom...slika i ton nisu sinhronizovani, jedno kasni malo za drugim. Telekomov IPTV je u pitanju. Na starom TVu ovo nije slučaj. Da li je to do nekog podeševanja na TVu? Nešto vezano za refresh rate, ili nešto drugo? Hvala unapred

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Posle 24h sa oledom, mogu samo reći wow

Čak i na ovim našim raspad kanalima slika je OK, da ne pričam o dobrim HD i 4K kanalima

Plus zvuk, pluz već legendarni webos, koji je brz kao munja

Link to comment

Baš lepo, generalno gledano C8 je odličan izbor. Ne bih da ispadne da solim pamet, ali čuvaj se statičnih logoa (da se ne "urežu" u sliku) i sve će biti super.

Link to comment
Pauza pa skrol u desno
Nikako da ti odgovorim, znam za taj meni ali nema menjanja audio izvora...

Razmišljam I ja o OLEDu (ponajviše da pređem na 65 sa 55) al, to je već brdo para... Pri tom sam moj 55 platio prošle godine 800e a vidim ih sad za tipa 550, ništa mi nije jasno...?

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment

Ako nekome trebaju obicni LG-evi od 32 i 42 inca, po cenama 50ak evra manjim nego u radnjama, novi sa sve garancijom, neka se javi. Uzimam u neku kompenzaciju, prvi od 32 je isti kao sto imam kuci i kosta 24-26 hiljada po radnjama (pogledacu tacno model) a drugi je onaj 42LB561V ili tako nekako, uglavnom ga nemaju na stanju po radnjama a cena je bila tipa 48 hiljada dok bi ga ja dao na 40 jer hocu da ih se resim sto pre.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...