Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

30 minutes ago, renne said:

Jok

za hisens mi je neko otpisao da je dobra marka. zanima me šta je to loše kod TV  poznatih, starih firmi tošiba, šarp, filips.

mene ova moja tošiba 40L343DG slži OK. možda ovo pitam jer ne znam za drugo.

Link to comment

a mislim mozemo da platimo 40k za taj LG ali se pitam ako mogu da prodjem jeftinije sto da ne 

jer moze i ovaj skuplji da crkne za dve godine..mislim posto cena nije nikakva garancija...

Link to comment
19 minutes ago, renne said:

Pa to nisu stare firme. To su sada tursko- kineske firme koje su kupile ime

pa sve je sada tursko/kineko/tajvansko. mislio sam naprosto da uz tu prodaju ide i neka kontola kvaliteta. gledao sam svojevremeno kako se puma patike prave u vijetnamu.

Link to comment
3 hours ago, renne said:

Od tih ekstra turbo najjeftinijih samo Fox

 

Ja sam pre za vivax, imam 3 komada, slika osetno bolja od foxa, 3 godine garancije, nula problema sa bilo kojim.

 

@ivy što bi se zezala sa lap topom kada bi mogla da gledaš youtube na tv-u, što je komotnije i bolje 100 puta? Mislim, uštedećeš ako ne uzmeš smart, ali mislim da to više ni nisu neke razlike u ceni, a ima par stvari kod njih za koje vredi dati pare, youtube je prva od njih. 


Edit: ja ne znam šta je sa ovim cenama... 55" lg sam platio pre tipa godinu i po, možda i manje 800e sada vidim da 55" modeli idu već od 500e... Isto od Mađara... Jel realno da su toliko pale cene?

 

Edited by Mil@n
Link to comment
3 hours ago, djordje geprat said:

pa sve je sada tursko/kineko/tajvansko. mislio sam naprosto da uz tu prodaju ide i neka kontola kvaliteta. gledao sam svojevremeno kako se puma patike prave u vijetnamu.

pa nema tu više bilo kakve kvalitetne kontrole

Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

pa beko konzorcijum ih je valjda kupio, ima peses godina vrv

 

wikpedia kaze 70% TP Vision (kinezi), 30% ostalo filipsu

 

ja ga imam i sasvim sam zadovoljan kvalitetom.

ne kontam uopste zasto je rene tako odlucno protiv njih :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...