Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

vidim ja da cu poludeti od novog televizora,skracenica,opcija i aplikacija..a i velicine jbte uskoro ce biti bioskopska platna a ne televizori

 

i zasto nema nista izmedju 32 i 40 velicine?

 

izvinjavam se morala sam :(...sad da nastavim da istrazujem..

Edited by ivy
Link to comment
2 hours ago, ivy said:

vidim ja da cu poludeti od novog televizora,skracenica,opcija i aplikacija..a i velicine jbte uskoro ce biti bioskopska platna a ne televizori

 

i zasto nema nista izmedju 32 i 40 velicine?

 

izvinjavam se morala sam :(...sad da nastavim da istrazujem..

 

Standardne veličine panela :(

 

Skraćenice ignoriši, u toj veličini se ionako ne ugrađuje neka super tehnologija. Više gledaj šta ti odgovara za ono kako ga koristiš (ja na mom baš volim pretragu YouTube.a glasom, jer ne moram da kuvam, a često koristim yt), kakav ima zvuk, da li ti se generalno sviđa slika, podržava li streaming servise koje gledaš, ili pak velike hard diskove ako imaš svoju kolekciju.

Link to comment

ja sam basic korisnik hocu da gledam tv par sati uvece i ajd sad kada vec mogu da pogledam neki film na kompa ili neki dokumentarac sa yt

inace yt gledam na laptopu  nemam zelju to da menjam,aplikacije i komplikacije nista ne koristim zato me sve to i nervira i skroz je overvelming za nekoga ko to nista ne koristi....mogu samo zamisliti nekog starijeg ko sada treba da izabere tv a nema nikog mladjeg da mu pomogne :isuse:

 

ali dobro u uzem izboru se zadrzao ovaj,po reneovoj preporuci a skroz je ok

https://www.gigatron.rs/televizori/lg_smart_32lk6200pla-138461

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...