Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

23 hours ago, copkillah said:

 

Nažalost i LAN ima ograničenja, kao što smo pominjali, ne može da izgura jači bitrejt bez iritantnog seckanja i zaustavljanja :(

 

 

Gledao sam filmove po 50gb, servio mi nikad i nijednom nije zaštucao.

Link to comment

Ne mogu da gledam seriju u odredjenom formatu na TV-u preko usb-а, ima li tu pomoći? LG 32lb640v je u pitanju, nije dostupan apdejt. 

Čak i neki krš od tv-a koji imaju moji prepoznaje i pušta ovaj format...

Edited by mraki
Link to comment

Jbmlga, kad ćaletu skinem neki film a njegov Sranjsung neće da čita taj format, ja skinem film u drugom formatu, koji čita. Mis'im, sve ima na internetovima.

Doduše, to se samo jednom, dvaput desilo, obično čita sve. Probaj taj format ali da je manji fajl, manje rezolucije.

Link to comment
17 minutes ago, mraki said:

Ne mogu da gledam seriju u odredjenom formatu na TV-u preko usb-а, ima li tu pomoći? LG 32lb640v je u pitanju, nije dostupan apdejt. 

Čak i neki krš od tv-a koji imaju moji prepoznaje i pušta ovaj format...

 

Možda je problem audio codec. Moj lg blu ray player koji je bio a i sada je vrhunski uređaj nije mogao da pušta DTS pa sam morao da konvertujem što je bilo anoying as fuck. 

Link to comment

Hvala na pomoći obojici, mrzi me sad da tražim drugu verziju, baš sam lepo spakovao ovo sa sve titlovima.

Pomislio sam ovo što Bujo kaže, da je do veličine jer je puštao neke druge .mkv fajlove čini mi se, ali opet i druge klipove u 720p, možda je onda i audio kodek problem... kako god, nemam sad vremena da se bakćem s tim.

Link to comment
  • 2 weeks later...
17 minutes ago, jms_uk said:

Da li ima neka firma/sajt gde bih mogao da pazarim TV online, a da oni isporuce u BG?

Ne znam ko je najpovoljniji al mislim da svi rade tu uslugu.

gigatron.rs recimo

Edited by maheem
Link to comment

Ja sam od BC nedavno naručio pet monitora. Ispali su jako neprofesionalni, probili su sve obećane rokove kada će da stignu jedno 2, 3 puta, pa poslali samo jedan sa cenom kao za svih pet, pa poslali sutra dan svih pet ali bez garancija tj računa, baš se svašta izdešavalo.

Barem je cena bila ok pošto sam ih spustio sa nekih 14400 na 12500. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Ja sam od BC nedavno naručio pet monitora. Ispali su jako neprofesionalni, probili su sve obećane rokove kada će da stignu jedno 2, 3 puta, pa poslali samo jedan sa cenom kao za svih pet, pa poslali sutra dan svih pet ali bez garancija tj računa, baš se svašta izdešavalo.

Barem je cena bila ok pošto sam ih spustio sa nekih 14400 na 12500. 

 

 

Trebalo bi otvoriti temu samo za ove horror priče, već sam pisao o sličnim stvarima, nije čak ni bitno što se na kraju dobje traženo kad ostaje neprijatno iskustvo...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...