Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

zahvaljujem.  ovo mi je ponuđeno za 36000 plativo mesčno. imam male prohteve, ova tošiba radi bez greške ali sam mislio da je ustupim jer nikad nisam bio na internetu a može se a i 43>40 je povoljnije za moje oči. samo to.

Link to comment

Malo sutra ništa specijalno.

Radi se o najkvalitetnijem televizoru koji nije smart. Ima IPS panel i direct led je (led diode preko većine ekrana).

U segmentu osnovnih televizora najkvalitetniji, bez preteruvanja. Ugao vidljivosti apsolutnih 178 stepeni. Ima i sva tri tjunera (antena,kablovska,satelit).

Toshiba nije Japanska toshiba već turski televizor kompanije vestel koja je najpoznatija po pravljenju vox televizora.

Japanska toshiba je 2015. prestala proizvodnju televizora a turci su od japanca otkupili licencu na ime "toshiba" da lepe na svoje televizore.

 

Link to comment
On 20.9.2018. at 13:51, djordje geprat said:

zahvaljujem.  ovo mi je ponuđeno za 36000 plativo mesčno. imam male prohteve, ova tošiba radi bez greške ali sam mislio da je ustupim jer nikad nisam bio na internetu a može se a i 43>40 je povoljnije za moje oči. samo to.

Obrati pažnju na Hisense televizore oni važe za neki bestbaj. Nešto su slabiji od Lg/samsunga a kvalitetniji od foxova,voxova 

 

https://www.bcgroup-online.com/televizori#prod[]=495&price=&cid=45

Link to comment
16 hours ago, BlackGeorge said:

Toshiba nije Japanska toshiba već turski televizor kompanije vestel koja je najpoznatija po pravljenju vox televizora.

Japanska toshiba je 2015. prestala proizvodnju televizora a turci su od japanca otkupili licencu na ime "toshiba" da lepe na svoje televizore.

 

 

Verovatno si mislio kod nas, inače Vestel, kao i druga turska tv kompanija Arčelik ima istu strategiju svuda po svetu, otkupljivanja posrnulih kompanija i prodavanja tehnike pod brendom koji je poznat ciljnoj publici pa onda recimo Nemci misle da kupuju Telefunken ili Grundig TV, nemački proizvod, je l te, a ustvari je to turčin

Edited by Clem Fandango
Link to comment
21 minutes ago, Clem Fandango said:

 

Verovatno si mislio kod nas, inače Vestel, kao i druga turska tv kompanija Arčelik ima istu strategiju svuda po svetu, otkupljivanja posrnulih kompanija i prodavanja tehnike pod brendom koji je poznat ciljnoj publici pa onda recimo Nemci misle da kupuju Telefunken ili Grundig TV, nemački proizvod, je l te, a ustvari je to turčin

To stvarno tako?

Ja se zapitao tako kad sam video Telefunken...

A jel Blaupunkt još živ?

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

imao ja video rikorder. 

 

4AnRLEejAxhA00gsrAcDL2obdmNx5uARBSUJByHK

 

 

Ćaletov? Nordmende je bio slabo zastupljen kod nas, ali je kvalitet bio super. Sećam se kad je moj otac kupio neki Goldstar (današnji LG), bio sam toliko šokiran da sam kmečao danima...   :lolol::cry:

Link to comment
47 minutes ago, Clem Fandango said:

 

Verovatno si mislio kod nas, inače Vestel, kao i druga turska tv kompanija Arčelik ima istu strategiju svuda po svetu, otkupljivanja posrnulih kompanija i prodavanja tehnike pod brendom koji je poznat ciljnoj publici pa onda recimo Nemci misle da kupuju Telefunken ili Grundig TV, nemački proizvod, je l te, a ustvari je to turčin

Tako je, mislio sam kod nas. Vox je njihov original smišljen brend a furaju još telefunken i grundig koji su davno otišli u stečaj. Ciljna grupa su im neobavesteni ljudi koji ne znaju da su sve te firme davno otišle u stečaj. A i što bi se raspitivali? Mi i Turci smo im očigledno ciljna grupa. Ovce za šišanje :D

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

goldstar sam imao tv. onaj što si mogao da skineš neko zaštitno staklo što stoji ispred samog ekrana. 

 

 

E, znam, bio je i Stylandia (ako se sećaš te marke) sa sličnom forom, samo tad je Goldstar već bio avanzovao kao marka, dok onda kad je moj ćale kupovao VCR, Goldstar je bio na nivou Foxa, možda i gore.

 

 

Inače (po dizajnu), onaj tvoj VCR je negde sa početka osamdesetih, dok su kod nas klubbovi planuli tek negde od šeste, sedme... Dotle je to bio dosta skup i nerazvijen hobi... Ne znaju današnji klinci šta su sve propustili...  :thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...