Jump to content
IGNORED

PPP mali pijac...


yolo

Recommended Posts

Ajd opisite gde je ta "rucna" baba...

 

njena tezga je okrenuta ka zemunu, u prvom redu gde se prodaje zivina i sir, negde pri sredini, mozda malo blize dunavu. u principu ne mozes promasiti, uvek je ogroman red ako dodjes vikendom. prepoznaces je po tome sto ima oteklu ruku.

Link to comment

Ajd opisite gde je ta "rucna" baba...

 

Pitaj gde je "Rusmir" kafanica. E od Rusmira udjes na pijacu i taj red gde si usao peta-sesta tezga po redu, pitaj za Kaju.

 

Inace ako nisi u "Rusmiru" jea kobasice domace, a ti jedi.

 

edit: imas i pored gimnazije (nije pijatz jbg) dobar rostilj kad te put nanese, zove se "Mangulica i Konj" , veeeliki kiosk iza zgrade vazuhoplovstva, na pocetku parka.

Edited by Caligula
Link to comment

Jeste, tetka Kaja. Kod nje jaja i raznu zivinu. Mislim da je kokosh svuda ista ali su pevci, guske, sotke i morke kod nje garant domaci

svako kod kaje kupuje zivinu ^_^

Link to comment

Ej da dodam za mlecne stvari - na zemunskoj pijaci (ima valjda i drugde ali ja samo tamo video) prodavacica mojoj zeni preporucila jogurt&kiselo mleko&pavlaku&mleko od proizvodjaca "Granice" kaze, inspekcija nikada to mleko nije vracala ni povlacila iz prodaje etc.

 

Moja zena naravno poveruje i kupi jogurt i pavlaku - jbte, gusto, pun ukus, kao iz detinjstva :wub:

 

tako da toplo preporucujem, od tada kupujemo sve od mleka "Granice" jelte

 

Prodavnica je u onom sokacetu sa prodavnicama odmah na pocetku kod SUP-a, posle cvecare valjda (drze btw. sve i svasta, dobri su im i somuni)

Link to comment

"Granice" :wub:

 

Jaja dobijam od ujne. Koke imaju veliko ograđeno dvorište/voćnjak i po ceo dan su napolju, koncentrat nisu videle nikad u životu, jedu isključivo šta nađu plus malo pšenice ili kukuruza. Žumance je "crveno" i "lepljivo" a neretko se desi i dvožuče. Nema bolje!

 

Inače na pijac ne idem jer mi je vrlo teško da se organizujem zbog posla a najbliži mi je onaj u Starom Merkatoru. Ne znam valja li čemu, moraću da počnem bar vikendom da idem u Zemun.

Link to comment

Mogu i da ti dam hintove gde šta da kupuješ :)

:heart: vikaću, ne brini!

Super su Granice. To je verovatno jedini razlog za ulazak u lanac "Aman".

Jednom uđoh u njihov neki diskont, otvorio se nedavno u komšiluku pa reko' da vidim šta ima. Koliko sam zapazila, nešto su jeftiniji od Maksija ali poluprazno deluje i ima nekih opskurnih marki za koje nisam nikad ni čula. Ne znam, kad mi stigne nbgd klub kartica možda i odem da kupujem (popust 10% -_- )
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...