Jump to content
IGNORED

PPP mali pijac...


yolo

Recommended Posts

10 minutes ago, ivy said:

jel zna neko zasto su tikvice 90-100 din u julu?

:ohmy: skandal!

 

pitaj dragu ona ima dojavu. 

 

samo u gužvi je sad oko bebe...

Edited by nisam ja
Link to comment
54 minutes ago, ivy said:

jel zna neko zasto su tikvice 90-100 din u julu?

:ohmy: skandal!

 

50 kod nas.

patlidžan je nešto preko 100

Edited by Ras
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

 

pitaj dragu ona ima dojavu. 

 

samo u gužvi je sad oko bebe...

 

:laugh:

 

 

ajvi, bilo je ladno za tikvice. 

Edited by darling
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Izvestaj sa rimskih pijaca... Sezonska roba, ima artocoka naravno, ali ovde kuhinju nemam da po njoj bazam. Hocu ono sto se jede odmah. Nespule po pijacama i prodavnicama 2,5- 3 evra.  Nisam ih vidjala po Bgd, ili gresim?

23ljg52.jpg

 

Edited by halloween
Link to comment

Jапанска мушмула https://g.co/kgs/uE5i2R

Japanske musmule, nespule, nespole, zru u maju, zato su poznate onima koji u to doba godine borave u toplijim primorskim krajevima. Za nas kontinentalce, voce zanimljivo, privlacno i socno, vidim da imaju i zrelije za dzem i liker, a malo cvrsce za jelo. Unutra su 3 velike kostice. Meso slatko- kiselo puno vit.C. spolja glatke i boje kao kajsije, oblik kao musmule.

Edited by halloween
Link to comment
  • 1 month later...

Na Banjičkoj pijaci ima tezga samo sa kajsijama. Čovek je proizvođač, razvrstao ih je po klasama, najskuplje 80 dinara, a to je cena oko 16.00 kad se vraćam sa posla. Danas u to vreme nije bio tu(valjda je otišao da nešto brzo završi), ali su za tezgom bila njegova deca, nekoliko ih je,  a najstarija ima možda 12 godina. Eto kako neka deca provode letnji raspust (makar i njegov deo), mnogo mi je drago što stalno kupujem kod njih.

Edited by halloween
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 27.7.2019. at 14:08, Malkmus said:

Izašla na videlo i paradajz mafija. Dvesta dinara na dve pijace za ono drvenasto...

 

Kukao Yolo/Gazza na twitteru kao Damjanov zelenko glede ponude na Kaleniću, ispostavilo se da su kod Neše iz Velikog sela bili vrlo pristojni za 120. Žena kod koje je prethodnog vikenda bilo pristojnog šljivara u velikoj količini za 110 me belo gledala kad sam je pitao, veli da mu još nije vreme :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...