Jump to content
IGNORED

Best of 2013


Timmi

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    17

  • kobni zelaya

    14

  • Lancia

    11

  • yolo

    7

A faza u kojoj nisam slušao rock trajala je jedno 15 godina, što i tebi želim. To je najlepša faza.
Apsolutno (nisam verovao da cu se nekad sloziti s tobom, ali evo sad). U medjuvremenu, zivot me je samleo i ponovo doveo odakle sam potek'o, tj. u the (psihodelicni) blues. Edited by Indy
Link to comment
Sta ti je sad taj HAIM? Ima li se gde cuti?
ako je ovo, u mute varijanti moze da prodje;
Apsolutno (nisam verovao da cu se nekad sloziti s tobom, ali evo sad). U medjuvremenu, zivot me je samleo i ponovo doveo odakle sam potek'o, tj. u the (psihodelicni) blues.
pa gde sad Kobni da ti bude opozit sajd?¿ jedno ako ste se na politici akali, tamo ne zalazim.
Link to comment

Ja dvaput preslušao taj Haim i nisam mogao da svarim. Mada, bolje zvuči sa spotom. :naughty:Imamo Indy i ja uspone i padove, trenutno je izgleda faza miroljubive koegzistencije.

Link to comment

Najvise poredjano po tome koliko mi se sta svidelo i vrteloPortugal. The Man - Evil Friend (Atlantic)Teho Teardo & Blixa Bargeld - Still Smiling (Spècula)Still Corners - Strange Pleasures (Sub Pop)Lilacs & Champagne - Danish &Blue (Mexican Summer)HAERTS - Hemiplegia (Columbia)Primal Scream - More Light (1st International / Sony / Ignition)The Flaming Lips - The Terror (Warner Bros. Records / Lovely Sorts of Death Records)Forest Swords - Engravings (Tri Angle)Keep Shelly in Athens - At Home (Cascine)Sølyst - Lead (Bureau B)Barn Owl - V (Thrill Jockey)Unknown Mortal Orchestra - II (Jagjaguwar)Mood Rings - VPI Harmony (Mexican Summer)Guenter Schlienz - The Catalanian Tapes (Seconds Records)Crime & City Solution - American Twilight (Mute)Boards Of Canada - Tomorrow's Harvest (Warp Records / Music70)Bitipatibi - Lešnici divljiEraas - Initiation (Felte)VA Fusion Mutation 2 (Àsino Elettronico)Tropic of Cancer - Restless Idylls (Blackest Ever Black)Julianna Barwick - Nepenthe (Dead Oceans)Sava Marinković - Nowhere Near (Acustronica)Woodkid - The Golden Age (Green United Music)Félix Lajkó - Mező (Fonó Records)Traams - Grin (FatCat Records)Nick Cave & The Bad Seeds - Push The Sky Away (Bad Seed Ltd.)Sapphire Slows - Sapphire Slows (Big Love)Gliss - Langsom Dans (Modern Outsider Records)Gregor Schwellenbach - Gregor Schwellenbach spielt 20 Jahre Kompakt (Kompakt)Guenter Schlienz - The Norman Tapes (Metaphysical Circuits)Kettel - Ibb & Obb - Original Soundtrack (Sending Orbs)

Link to comment
Ja dvaput preslušao taj Haim i nisam mogao da svarim. Mada, bolje zvuči sa spotom. :naughty:
HAIM su generacijska stvar. ko nije slusao fleetwood mac iz dekadentne rock'n'coke faze tesko moze da se izbori sa njima. mene to vadi mada kazu da prolazi i go-go's staz (koji ja nemam). ali i tako album ima te trenutke kada ti je previse tog 80s sirupa, mogla je ta persiflaza i bolje da se odradi ali svejedno, meni se one svidjaju kao otpor sveopstoj alternativizaciji i uvek se obradujem kad cujem dobru mejnstrim plocu. btw prins je imao dobar singl, mozda mu ni album nije za bacanje. Edited by gazza1
Link to comment
HAIM su generacijska stvar. ko nije slusao fleetwood mac iz dekadentne rock'n'coke faze tesko moze da se izbori sa njima. mene to vadi mada kazu da prolazi i go-go's staz (koji ja nemam). ali i tako album ima te trenutke kada ti je previse tog 80s sirupa, mogla je ta persiflaza i bolje da se odradi ali svejedno, meni se one svidjaju kao otpor sveopstoj alternativizaciji i uvek se obradujem kad cujem dobru mejnstrim plocu. btw prins je imao dobar singl, mozda mu ni album nije za bacanje.
Može biti, mada sam se i ja naslušao svakojakih sladunjavih splačina, naročito japanskih. Nisam uspeo hita tu da ulovim - to mi je glavna zamerka, ali to može biti generacijska stvar, sad su i hitovi drugačiji. Inače razumem tvoj vapaj za dostojnim mainstreamom, mada mislim da će ga biti sve manje i manje, sve dok se fiksiranost na vizuelno ne pretoči u nešto drugo.
Link to comment
ja Gazzu nista ne razumem :(
Ja ga razumem. Najteža stvar na svetu je napraviti kvalitetan mainstream. To, plus žal za mlados' :P. Ne da mi nešto preterano leži HAIM, ali kapiram šta priča :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...