Jump to content
IGNORED

Pomoć azilantima - PPP akcija


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nazalost ne mogu da pomognem ni na koji nacin trenutno :(Vaso, kad prodje ova akcija, da li postoji sansa da se nesto uradi i sa obrocima u narodnim kuhinjama? Secam se da sam jako dugo citao kako u narodnim kuhinjama nema dovoljno obroka za sve siromasne koji se kvalifikuju. Jel postoji neki nacin da mi pomognemo oko toga, npr platimo hranu da se spremi ili na bilo koji drugi nacin?

Link to comment
  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    81

  • yolo

    23

  • giuseppe

    17

  • đorđe geprat

    13

U Bogovadji u centru se nalazi jedna grupa dece različitog uzrasta pa ako neko ima neke igračke, i polovne su odlične , biće sa oduševljenjem prihvaćeno. Eventualno , od skupljenog novca mali deo za bojice, blokove, sveske - to deca potroše brzo a potrebna im je neka zabava.Mi smo familijarno malo istrošili zalihe igračaka koje su povremeno slate pa je u poslednjoj epizodi najmladja iz porodice zamoljena da izabere igračke došla sa nekom ofucanom slikovnicim sa rečima da ako bude još donosila uskoro će i za nju morati takva akcija da se sprovodi:D Što naravno nije bilo ni blizu istine :lolol:Elem , ja sam vozački nepodobna ali ako bude trebao neko za kupovinu ko zna gde i šta može da se nadje za manje para , tu sam.

Link to comment
Paketici polako pocinju da pristizu, poslacu popodne i racun iz banke svima koji su se prijavili za novcane uplate, izgubio sam onaj kartoncic sa brojem a moram i jos nesto zavrsiti u glupom Rajfajzenu.
Znam da izvoljevam ali vidi ako možeš da uz informaciju o računu pošalješ i bilo kakvu procenu sume koja je potrebna za finansiranje akcije, kako bismo mogli da uplatimo neku smislenu kintu. Ako nema dovoljno parametara za proračun, nema frke, uplata ide pa ide.
Link to comment

Ovo mogu reci i ovde, nemamo dovoljno inputa za proracun, ali cemo naci nacin da to pametno utrosimo: u pitanju je veliki broj ljudi, novi stalno dolaze, i gornje granice zapravo i nema.Standard ljudi u Srbiji dozvoljava da ljudi obicno daju 10-20 evra u ovakvim akcijama.

Link to comment

Saljem, danas sam otisao u banku ali im je pao sistem :isuse: idem sabajle, sta da radim. Pitacu za devizno slanje, normalno. Mozete slati sve do sredine sledece nedelje, idemo sledeceg vikenda.

Link to comment

Poslao racun i podatke dinarskim darodavcima, ako je neko izostavljen neka mi napise PM, sutra stranci dobijaju devizni, njih molim samo da imaju u vidu da je potrebno par dana da prodje uplata, ako se nije promenio sistem platnog prometa sa inostranstvom.Jos jednom hvala svima :)

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ko nije stigao da donese stvari moze isto da uradi u nedelju od 12 do 20 u restoran Od usta do usta u onom malom dvoristu gde je nekad bio Mali princ tj u Brace Nedica 7

Link to comment

odlicna ti je odluka vaso da se pripremamo za 14. i 15. taman imamo dovoljno vremena d acela akcija prolazi bez nepotrebnje frke sa vremenom. ovako cemo imati dovoljno vremena da sve pripremimo i da u subotu i nedelju samo sednemo u kola i vozimo. (na raspolaganju sam 99% ovaj jedan procenat cu dodati u nedelju uvece).puno srece svima namafotop.s.samo da nas neki kijamet ne saceka tog vikenda. mogle bi ove devojke sto su strucne za meteorologiju da kazu neko njihovo misljenje za te dane decembra. do sada su bile tacnije od zvanicnih institucija. narocito sto se tice vetrova. fala vam unapred. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...