Jump to content
IGNORED

Najbolji voćni sokovi?


antisugar

Recommended Posts

Dobra ideja, samo nije lako naći sveže voće u zimskom delu godine. Limun je sasvim OK, ali organizam traži i drugačije ukuse. Od takozvanih nezdravih sokova, mnogo sam voleo šveps-tonik, i teška srca sam odlučio da ga više ne pijem.

Link to comment
bolje kupi sokovnik.ja pijem sveze cedjen sok koji sama iscedim od sargarepe.grejpa i cvekle i to bude 1 velika casa na dan a inace pijem limunadu,vodu i biljne cajeve
:thumbsup:moj omiljeti domachi sok preko zime je konpot koj sam licno remiksovala..... daklem, voche se oljusti [dunje, kruske, jabuke] isecka, prokuva [ne vise od minut-dva]..... izmesa u blender, pomesa sa onom vodom u kom se kuvalo do te gustine da bude pitko, doda se limun, malo sechera i sve ispadne super evo vako;2d1866b62d2311e2a58222000a1faf0b_7.jpg
Link to comment

chu fruktal sokovi :) o nostalgijo slatka li sieve jos 1 licni [proslogodisnji] remix.. to isto samo sa krenberiz.... na zalos, sok od njih zahteva puno sechera.. al koj moze da ih trpi tako gorke, mlogo je zdravije08f69a64423b11e29b6422000a1c00c6_7.jpg

Link to comment
:thumbsup:moj omiljeti domachi sok preko zime je konpot koj sam licno remiksovala..... daklem, voche se oljusti [dunje, kruske, jabuke] isecka, prokuva [ne vise od minut-dva]..... izmesa u blender, pomesa sa onom vodom u kom se kuvalo do te gustine da bude pitko, doda se limun, malo sechera i sve ispadne super evo vako;2d1866b62d2311e2a58222000a1faf0b_7.jpg
super ti je ovo. dajte jos recepsta, ali sto manje onih gde idu limunovi, pomorandze i ostalo posto to moze da se cedi stalno. dobio sam na poklon vrhunski sokovnik, koliko ti sokovi uopste mogu da stoje u frizideru?
Link to comment
Nisam pronašao temu koja ovo obrađuje. Ako je ima negde, prebacite. Koje sokove pijete i koje preporučujete? Ovi "Fruvita" deluju da su OK, ponekad ih pijem http://fruvita.com/ , ali nešto baš nemam poverenja u industriju sokova.
Nisi mogao gore da izabereš.Izbegavati sve "nektare" sa dodatim šećerom, generalno.
Dzervin - Dunja.
Dakle ne verujem, sanjam taj sok svake jeseni! Dok ga je bilo taman je do pred kraj zime moglo da se nađe. Posle ne :( I sada više ne :(
Link to comment
Nisam pronašao temu koja ovo obrađuje. Ako je ima negde, prebacite. Koje sokove pijete i koje preporučujete? Ovi "Fruvita" deluju da su OK, ponekad ih pijem http://fruvita.com/ , ali nešto baš nemam poverenja u industriju sokova.
Meni ovi super. gp80.jpgPio sam i odličnu tursku dunju ali nije Dimes.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...