Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Jutarnji program ili tako nešto i neka cica čita vesti onako mrko, strogo - Blade runner replikant fazon. Nije mi prijalo onako, uz sendvič. Šteta što nije Tv5 fazon, ili Tv Espanja fazon. Tamo su sve fine cice. Opuštene. Dakle, gledam N1, ako su voditeljke direktno Španjolke, Francuskinje ili Rai uno cice. Da.

Link to comment

Svi mediji u Srbiji, izuzev dva do tri osrednja sajta, su proputinističke orijentacije.

 

Nadam se, da je sada i nas 12% natovaca, dobilo svoju televiziju. Prvi utisci su dobri, s tim da svetsku scenu ne pokrivaju na nivou, na kom sam očekivao. Oskudno je i svodi se na agencijske vesti, što je u principu jako loše.

 

Nadam se da će se popraviti, a možda im je fokus jednostavno na domaćoj politici. Objektivni su i profesionalni. Toliko se za sada može reći. 

Link to comment

Mislim da bi bilo oke da osim N1, koji je nekakav CNN, bude i nekakav BBC, BBC prime, TV Espana, Rai Uno..., i da vremenom, to budu programi.

 

Dakle, programska šema bez domaćih televizija: Pinka i svih ostalih ekipa. 

 

Jednostavno, više Rai Una - više zezanja, više San Rema, više Mediterana.

 

Posebno, više Teve Espanja. 

 

Španski narodni jezik opušta, poziva na cicost, mami na start, izbacuje drona iz vugle, ne dopušta zatrovanos i fijaskos domaće uređivačke misli. 

 

Da pogledamo:

 

 

 

 

Da ne govorimo o južnoameričkim televizijama.

 

Da pogledamo:

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Aman šta ovi izigravaju cirkus u izbornoj noći, te VIP Klub, te Njuz Bar, te N Studio,.... a i razočaran sam vrlo što nisu nabavili čuvenu hologramsku CNN tehnologiju pa da im Ivo, Kolinda i Tupak igraju u studiju :(

 

Prvi grafikon sa službenim rezultatima je bio po 50% za svakog od 4 kandidata :D

Link to comment

Dobar je N1, onako, pitko, kad čovek radi nešto pa da povremeno oslušne ili baci pogled. Tu je Minja Miletić u tesnoj haljini u jutarnjem programu i Joca Štetin kao izveštač. Šta će ti više?

Link to comment

večeras sam gledaonešto sa ćosićem, notarem i advokatom. kako taj čovek upada u reč, kako reklame i najave kasapeemisiju. 

 

N1 verovatno ide na jug liste kanala, među palme, skajeve i hepije.

ipak, ne. ostali su pri vrhu. ili su se popravili ili sam se ja navikao. radije gledam njih nego javnu kuću dok gustiram jutarnju kafu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...