Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Gledam opet, ovo kada Ida i cure pevaju je bas lijepo. I Ida je stvarno super

 

Drugar imao garage punk bend u ns i negde na putu upoznao Idu koja je vodila muzicku emisiju na hrtu sa top listom. Dao joj neki bezveze video i ova ga drzala na top listi mesecima. 

Na koncertima uvek pola ljudi bilo prijatelji benda i rodbina, al su zato bili poznati u Hrvatskoj

Link to comment
  • 2 weeks later...
Oni su čini mi se dosta saradjivali, mislim da je WM radio N1 portal i aplikacije.  
Mislim da jeste, pa da im je u onom skandalu oko čitanja mejlova neko napomenuo to....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, mraki said:
Oni su čini mi se dosta saradjivali, mislim da je WM radio N1 portal i aplikacije.

 

 

 

Nisam neki Ćosićev fan, ali nakačili im se idioti...

 

 

 

Link to comment

N1 Studio Live, dnevni program sa uključenjima reportera (12-14h), koji je Jugoslav Ćosić najavljivao još letos, startuje u sredu 22. aprila.

Edited by msv
Link to comment
N1 Studio Live, dnevni program sa uključenjima reportera (12-14h), koji je Jugoslav Ćosić najavljivao još letos, startuje u sredu 22. aprila.
Kvalitetno produkciono samoubistvo.
Oni nemaju nov sadržaj da ponude, vrteće iste goste kao i do sada, teško da imaju i novo ljudstvo koje će da radi to...
More of the same...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bota sve sjajno govori večeras.

Svaka čast.

Bakljade negde provukao pored kristalne noći i lepo to obrazložio.

Glavni zaključak je da opozicija MORA da bude jedinstvena pa šta god da odluči inače smo džaba krečili.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...