Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Iznervirao me jutros onaj tviteras Zmaj od Kosmaja ili kako se tacno zove...kaze lik...kako je AO izgledao neobicno smiren??? Wtf???
Govedo čovek mokar od znoja muca, i u montiranoj varijanti se vidi da je prekidano...
Tom čoveku svašta możda može da se prigovori ali to..




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

zmaj je debil. ako se za nekog vidjelo da ima tremu, onda je to aleksandar. plus, ona prica o zatvoru, ocigledno spontana, bila je dirljiva i na granici neke naivnosti. sramota je sto nismo svi na ulici da ga branimo.

Link to comment

Ma strasno! Covek jos muca, zastajkuje, onoliko mu tesko da prica, bira reci, i zbog situacije i zbog toga sto nije to njegova teritorija, davati intervju sa glavom u torbi.

 

Auuuf koliko je ovo ogromna svar, plus sto ima dokaze i za direktnije umesanosi i ko zna sta jos sve ne..

Link to comment
  • 2 weeks later...

koje govno je ovaj Stanojević

kao postoje društvene mreže, svi su na mrežama i maltene nije ni bitno šta se po medijima priča 

kao, nekome se program sviđa, to je kao fudbal, voleli bi da je bolji ali eto nije

 

ajde kad je čovek govno, nego nas ubeđuje da miriše :isuse:

 

Link to comment

nije vučić kriv već ova kvaziintelektualna govna

ne samo u medijima već svuda

od pravosuđa do zdravstva

mučeni georgijev među ovim šljamom

Edited by dùda
Link to comment

Brnabićkin savetnik za medije, bivši portparol i menadžer beogradskog odbora LDP-a.

 

Quote

Gosti Irene Stević su savetnik za medije predsednice Vlade Srbije Mladen Bašić, urednik internet portala RTS-a Zoran Stanojević i novinar BIRN-a Slobodan Georgiev.

 

Evo još malo utisaka o Stanojevićevom nastupu.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

mi ne znamo kolika je njegova plata.

on je prvi iz vremena presao na rts, lepo se tu uhlebio, dvaes godina, radi taj posao na miru, ne boli ga glava, nema stresa, lepo zivi. zasto bi on tu ista menjao, 50+ je, jos malo, pa penzija. 

dal je nenad stefanovic pre njega?! pomesalo mi se....

Edited by darling
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Brnabićkin savetnik za medije, bivši portparol i menadžer beogradskog odbora LDP-a.

 

 

Evo još malo utisaka o Stanojevićevom nastupu.

 

 

 

Haha, to mi je odmah palo na pamet, to je taj stil, to je ta gluma ... realno svi iz LDP-a su govna, pre ces u SPS-u normalnog coveka da nadjes nego u LDP-u

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...