Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Lecic poceo da iskace iz frizidera. Pokusao sam da izbegnem njegovu losu glumu sebe na protestu u Nisu taktickim kasnjenjem, nazalost  nisam u potpunosti uspeo. Sto ga reciklirase, o cemu se radi?

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam baš fan Mićkovog humora, ali ovo uopšte nije loše... ili je možda više do Žanetićevog zaraznog smeha.

 

 

Edited by mraki
Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Nisam baš fan Mićkovog humora, ali ovo uopšte nije loše... ili je možda više do Žanetićevog zaraznog smeha.

 

 

 

 

+1 

 

Vec smo pricali o tome, emisija je generalno ultra nesmesna, uvek na granici transfera neprijatnosti, cesto i preko nje, ali vesic/brnabic/vucic/gojkovic momenti su ok. Npr. Vesic prosli put i sad, ili ono kad su Albanci upali na Gazivode pa Vucic telefonski "razgovarao" direktno sa asistentom Angele Merkel, Makronovim bastovanom, Erdoganom i Stoltenbergom licno :D 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Sludge Factory said:

Vec smo pricali o tome, emisija je generalno ultra nesmesna, uvek na granici transfera neprijatnosti, cesto i preko nje

 

Koji ste to "vi" u množini ne znam, ali čisto da napišem da je meni emisija uspešna i da se često nasmejem. Ruku na srce, meni tvoji postovi - pogotvo na Filmu - izazivaju sličan utisak kao tebi ova emisija tako da je očigledno da su nam percepcije različite...

Link to comment
Quote

"U tom zakonu se precizira da američke agencije ne treba da kupuju tehnološkeproizvode Huaveija, a kompanija smatra da je to neustavno jer je, bez odgovarajućeg pravnog procesa izdvojen Huawei kao pojedinačna kompanija", laže Li Ja.

 

:laugh:

 

Da li se iko na našim portalima bavi korekturom, lekturom i sličnim trivijalnostima? Za ovo bi na ovom forumu autor bio ozbiljno razapet.

Link to comment

Piše da je: "AUTOR: Glas Amerike". Smešno je koliko su razni tekstovi, koje preuzimaju od drugih, nepismeniji od njihovih, ali tako je kako je...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
11 hours ago, Anonymous said:

 

:laugh:

 

Da li se iko na našim portalima bavi korekturom, lekturom i sličnim trivijalnostima? Za ovo bi na ovom forumu autor bio ozbiljno razapet.

 

Uglavnom ne ili jako slabo. Pitao sam, mozda cak i ovde, neke poznanike koji radu u bransi sta se desava s jezikom na medijima kod nas i jos tada mi je objasnjeno da vecina tada aktuelnih televizija cak i nema zaposlene lektore nego se krpe honorarcima ili se ne krpe uopste, zavise od dobre volje i pismenosti korektora. Otkako su norme uvedene u novinarstvo, u smislu da ispunjavas sihtu brojem objavljenih tekstova, vecina (narocito) portala ne lici ni na sta, ni sto se kvaliteta sadrzaja tice, kamoli u broju gresaka kod prekucavanja.

Link to comment
12 hours ago, Anonymous said:

 

:laugh:

 

Da li se iko na našim portalima bavi korekturom, lekturom i sličnim trivijalnostima? Za ovo bi na ovom forumu autor bio ozbiljno razapet.

Gledaju na to kao na visak....

Link to comment

Bilo kako bilo, tekstovi gde piše da je "AUTOR: N1 Beograd" izvanredno su pismeni. Naprosto me opuste njihovi tekstovi i neki tekstovi iz Danasa koga ređe čitam.

 

Ako N1 Beograd nema lektora, onda im svaka čast što imaju toliko pismenih novinara, koji pritom umeju i da se izražavaju. To je postala prava retkost, pogotovo otkad je Politika otišla do vraga.

 

A, pismenost preuzetih tekstova samo je još jedan vid izveštaja o svetu koji ih okružuje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...