Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Moguce da je super lik ovako, ali kao voditelj stalno prekida sagovornika i to upravo kada je najzanimljivije.

Kao da ima spisak pitanja i gleda da ih sve postavi nevezano sta gost prica.

 

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, brusli said:

Moguce da je super lik ovako, ali kao voditelj stalno prekida sagovornika i to upravo kada je najzanimljivije.

Kao da ima spisak pitanja i gleda da ih sve postavi nevezano sta gost prica.

 

A narocito kada s epilitcki ne slaze sa gostom..sto je krajnji neprofesionalizam..

Link to comment

Ja sam Danicu baš gotivila i drago mi je bilo kada se vratila 

Ali, sada njene emisije baš teško gledam , mnogo sam se razočarala u nju.

Deluje da sebi i svom mišljenju daje mnogo na značaju, ono što novinar ne bi nikako smeo da radi. Nekoliko puta (baš pred izbore) njene emisije su bile baš štetočinske jer je ona našla da trenira strogoću na ionako jadnoj opoziciji, kao da je novinar u Norveškoj, a ne u ovoj našoj tiraniji.

Definitivno mi se smučila, a daleko od toga da sam jedina.

  • +1 6
Link to comment
6 hours ago, brusli said:

Moguce da je super lik ovako, ali kao voditelj stalno prekida sagovornika i to upravo kada je najzanimljivije.

Kao da ima spisak pitanja i gleda da ih sve postavi nevezano sta gost prica.

 

mnogo joj je kratka emisija pa stalno neka tenzija. mislim da ni ona sama nije zadovoljna formatom. to mi je rekla moja mojaka koja je davi po komšiluku dok šeta kuče

Link to comment
Pa ti je privatno poznajes, pa mozda imas siru sliku, a mozda si malo i pristrasan, sto razumem[emoji3]

I jedno i drugo [emoji41]



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

Ja sam Danicu baš gotivila i drago mi je bilo kada se vratila 

Ali, sada njene emisije baš teško gledam , mnogo sam se razočarala u nju.

Deluje da sebi i svom mišljenju daje mnogo na značaju, ono što novinar ne bi nikako smeo da radi. Nekoliko puta (baš pred izbore) njene emisije su bile baš štetočinske jer je ona našla da trenira strogoću na ionako jadnoj opoziciji, kao da je novinar u Norveškoj, a ne u ovoj našoj tiraniji.

Definitivno mi se smučila, a daleko od toga da sam jedina.

Kad duda napise, nemma sta da dodam..Prelevic je matirao onomad psole izbora, kada je rekao da je neko onemogucio da se stvori savez Skupstine Slobodne Srbije, i Ujedinjenih, Danica potrcala d amu nametne da kaze Narodna STranka, on je naravno, mislio na nekog drugog..

Link to comment
N1 večeras još gledaniji tokom protesta u SBB-ovoj mreži kod korisnika pametnih prijemnika nego prošli put.
 
Danas:
 
 
Prošle subote:
 
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, vememah said:
N1 večeras još gledaniji tokom protesta u SBB-ovoj mreži kod korisnika pametnih prijemnika nego prošli put.
 
Danas:
 
 
Prošle subote:
 

U SBB mrezi, naravno..

Link to comment
8 minutes ago, jezovuk said:

Koliko ima tih 'pametnih prijemnika'? Jel to svaki/većina eon/d3 box ili neko spec čudo?

 

EON i D3 uređaji, D3 mini nije

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...