Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

vrlo dobar nastup adama santovca na Njuznajt na hrvatskoj N1. upravo završeno. o političkoj i medijskoj situaciji ovde, rusiji i putinu i svom dokumetarcu, kosovu. pogledajte.

40 minutes ago, Milosh76 said:

Pisonero iz EK ne zna ni sta je to NovaS i N1, verovatno je zanima samo lova koju ce dobiti da progura neku odluku ili zakon.

EU zabole dupe za medijske slobode u Srbiji od 1990 godine do danas i tako ce biti dok postoji Srbija.
Njih zanima da ih lokalni diktator slusa i to je sve. Tako je bilo Milosevicem, tako je sa Vucicem, tako ce biti i sa svakim sledecim.

mislim da je veći problem što naš plebs zabole dupe za bilo šta što ga direktno ne pogađa. i rudarenje i SMS lečenje, i mediji i pravosuđe i........

 

mi permanentno bagatelišemo sve redom koji dolaze ovamoili nešto kažu. lačak, fajon, kramon, ...........sve su to neki trećeligaši,birokrate, love interes. pogledajmo samo ko su im ovdašnji sagovornici. nacrtanu saksiju da im se neda da zaliju. oni drugi vide bogove politike na svojoj strani, kineze, ruse, razne autokrate a la ovaj naš.

Link to comment

Prvo sto je Vucic uradio kad je imao mogucnost, je kupovina ili unistenje lokalnih medijskih kuca.

Svaku lokalnu stanicu je ili kupio ili unistio, bukvalno svaku.
Onda je presao na regionalne i onda na nacionalne tv tj prva i b92.

Cak i danas, i nebitne stanice, kao sto je Rock radio, je prvo "naterao" da smaraju vestima, pa ih je na kraju kupio Mitrovic.

Pa izbori, pa bojkot... EU zabole dupe.

Da, nije njihovo da se mesaju, ali posto se mesaju u SVE, osim u medijske i politicke slobode, zakljucak je jednostavan - PODRZAVAJU VUCICA!

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment

jbm mu miša, miloše kaži mi šta bi trebalo da "oni" konretno urade pa da se zaključi da su protiv vučića. uskoči u njihove cipele, odatle baci pogled na prilike ovde, imaj u vidu njihove interese (preskočil ične, koruptive, previše je tu likova - ispala bi zavera) one strateške, državne.

 

kako pomoći narodu koji ne želi da pomogne sam sebi? ono od pre neki dan: "govorimo tiše, da ne probudimo beograd" moglo bi da se ponavlja svuda u srbiji

 

pre 30 godina beograd se probudio zbog medijskog (su)mraka dotle da su tenkovi izašli na ulice. sada, čak i ovde pročitam da se prelazi sa SBB na MTS jer je jeftinije. ovde u selu niko nema total. jeftiniji je MTS. ja sam ludak koji daje 24 x 4000 za SBB i 24  x 900 za total.

 

ovom narodu jednostavno ne može da se pomogne sem da mu se "pomogne" tako da se podupre u svom ludovanju.

Edited by djordje geprat
  • +1 2
Link to comment





 
kako pomoći narodu koji ne želi da pomogne sam sebi? ono od pre neki dan: "govorimo tiše, da ne probudimo beograd" moglo bi da se ponavlja svuda u srbiji
 
...
i to tishe da se ne probudi beograd je glasalo za vuchica, dok im nije doshao u dvorishte, i opet ce, jer nije josh stigao da uskochi u bash svako. uz svo poshtovanje gospodji.



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

jbm mu miša, miloše kaži mi šta bi trebalo da "oni" konretno urade pa da se zaključi da su protiv vučića.

Ne treba oni da budu ni za ni protiv Vucica, nego ako primete devijaciju u ponasanju kandidata za clanstvo u EU, da reaguju na to i savetodavno i prakticno. Dakle, ako su pozvani da naprave dijalog opozicije i vlasti oko uslova za izbore, da to bude dijalog, a ne zajebancija.

 

Ako dobiju izvestaje da nijedna stanica sa nacionalnom frekvencijom ne dozvoljava drugacije misljenje, da upozore vlast.

 

Da uticu da se usvoje demokratski medijski zakoni...

i tako dalje.

 

A ne da zatvaraju oci pred ociglednim krsenjem svega sto ima veze sa medijskim i politickim slobodama.

 

 

  • +1 5
Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

Ne treba oni da budu ni za ni protiv Vucica, nego ako primete devijaciju u ponasanju kandidata za clanstvo u EU, da reaguju na to i savetodavno i prakticno. Dakle, ako su pozvani da naprave dijalog opozicije i vlasti oko uslova za izbore, da to bude dijalog, a ne zajebancija.

 

Ako dobiju izvestaje da nijedna stanica sa nacionalnom frekvencijom ne dozvoljava drugacije misljenje, da upozore vlast.

 

Da uticu da se usvoje demokratski medijski zakoni...

i tako dalje.

 

A ne da zatvaraju oci pred ociglednim krsenjem svega sto ima veze sa medijskim i politickim slobodama.

 

 

poslednji bold. ne zatvaraju oči nego rade sve ono što je boldovano iznad. i, više od toga ne mogu niti smeju jer

ovde je 80% birača protiv EU

ovde oni ne mogu niti da smene Zlicu, niti da daju frekvencu Novoj

ne mogu da osude sve one koji su pud zaštitom Njega i Nje, da smene neprimetnu glavnu tužibabu.

ne žele da bacaju pare na pomoć opoziciji kad ona nema šanse protiv ovih 80%. drugo nemaju ni alternativu.

 

treba da nas odjebu u finansijskoj potpori, da nam ostave slobodan ulaz u EU i da naprave alternativne koridore koji nas obilaze. da se šleperi ne zadržavaju u dimitrovgradu, batrovcima i horgošu. pa kada ovom plebsu dođe iz dupeta u glavu da odradi "rumunski scenario" bez prekog suda.

 

ja bih tako da se pitam, oni će da ga drže za muda da ne napravi neku pizdariju u komšiluku.

 

sve ovo zameranje "zapadu" jenepotrebno jer KRI VISMO MI

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

ovde oni ne mogu niti da smene Zlicu, niti da daju frekvencu Novoj

Ako su mogli da nas bombarduju bez odobrenja UN, mogu isto tako i sve ovo da urade, ako im je u interesu...

Link to comment
17 minutes ago, igoraki said:

Ako su mogli da nas bombarduju bez odobrenja UN, mogu isto tako i sve ovo da urade, ako im je u interesu...

napiše NATO komanda a potpiše stoltenberg 1 rešenje o smenjivanju Zlice i ostalih iz REM  i da se na njihovo mesto ustoličiš ti i drugi, koji onda daju frekvencu Novoj. neće moći.

 

ako ovom plebsu odgovara ovakav sastav parlamenta a koji izabere ovakav REM onda je to to.

 

mani se bombardovanja. lopta je u našem dvorištu mi igramo a zaga sudi.

  • +1 1
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...