Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

slazem se. pojma nemam da li je ona medju novinarima i producentima kroz vidljivost izgradila i reputaciju, jesu li prosto lijeni ili misle da je bas kul sto zovu nju iako je sns curka po svim drugim pitanjima.

Link to comment
17 minutes ago, morgana said:

slazem se. pojma nemam da li je ona medju novinarima i producentima kroz vidljivost izgradila i reputaciju, jesu li prosto lijeni ili misle da je bas kul sto zovu nju iako je sns curka po svim drugim pitanjima.

 

Jedino mogu da shvatim, mada ne i opravdam, to što ima poznato ime. Ali budući da ove emisije i nemaju za publiku one kojima "imena" više znače od ekspertize, onda to jedino razumem kao lenjost.


Aj baš me zanima šta će biti sledeće teme. Od malo angažovanijih medija bih očekivala i dovođenje predstavnice manje vidljivih skupina, na primer Romkinje ili žene sa invaliditetom. Guranje gospođe fejsbuk monološkinje Keller je malo bedak da nam osvetljavaju položaje žena.

  • +1 2
Link to comment

Ajde pozivanje u ovo večeras i ima nekog smisla, realno jeste bila među najglasnijima sa FDU u vezi sa ovom silovatelj Aleksić pričom. Mada nije da se ne ubija od samokandidovanja na ovakve teme. 

Link to comment
22 minutes ago, James Marshall said:

Ajde pozivanje u ovo večeras i ima nekog smisla, realno jeste bila među najglasnijima sa FDU u vezi sa ovom silovatelj Aleksić pričom. Mada nije da se ne ubija od samokandidovanja na ovakve teme. 

 

I najtiša kada je izašla priča da je Nenad Prokić uznemiravao studentkinje FDU 

  • +1 2
Link to comment
On 3.2.2022. at 13:00, Svemir Zeka said:

Ali zašto se BS gura u svaku moguću temu o ženama, mislim koji je to ona autoritet?

Kako koji?

Dvaput se bogato udala, ja uvek gledam i čekam kad će da krene da deli zrna mudrosti na tu temu, ali avaj. 
I svaki put se setim dirljive prepiske sa Aidom Ćorović i onog slučaja kada je vređala zubalo neke novinarke iz provincije.

Ko će da brani ženska pitanja ako ne ona? 

 

(ovo je Jova meets Čkalja meets Gorki list, nemoj da bi neko reagovao)

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Kako koji?

Dvaput se bogato udala, ja uvek gledam i čekam kad će da krene da deli zrna mudrosti na tu temu, ali avaj. 
I svaki put se setim dirljive prepiske sa Aidom Ćorović i onog slučaja kada je vređala zubalo neke novinarke iz provincije.

Ko će da brani ženska pitanja ako ne ona? 

 

(ovo je Jova meets Čkalja meets Gorki list, nemoj da bi neko reagovao)

 

 

E da da, hvala ti što si me podsetila na te izlive ženske solidarnosti, ima ih još, ali ovaj je bio baš 🤢

Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

Kako koji?

Dvaput se bogato udala, ja uvek gledam i čekam kad će da krene da deli zrna mudrosti na tu temu, ali avaj. 
 

Hm, rekao bih da Stradija ima bar dve gospodje koje su po ovom kriterijumu znatno kvalifikovanije... Samo se one ipak ne izjašnjavaju...

Link to comment

pogledala sam serijal "ona se budi". lepo upakovano, dosta prateće video građe, ali za moj ukus praznjikavo.

i površno obrađeno.

najviše mi se dopada 5. epizoda (Žena, majka, kraljica) koja daje, opet previše površan osvrt na istorijski razvoj položaja žena u Srbiji/Jugoslaviji, odnosno jako bih volela da pogledam stvarno dobar dokumentarac na tu temu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Razmisljam oserijalu Junaci doba zlog..koga bih tu jos voleo videti, kao Junake..sarenolika je lista moja..za neke znam da nece biti, makar snimili vise epizoda nego Simpsonovi

 

Milomir Maric, Srdjan Djokovic i sin mu Novak, gorepomenuta Biki Srbljanovic, Vuk Draskovic, Predrag Kon, Ceda Jovanovic, Nenad Canak

On 3.2.2022. at 23:32, Milošica said:

Biljana i Novak su dve osobe o kojima se na forumu najvise pise, ako izuzmemo politicare.

 

 

Zato sto su misljenja o njiam i dalje podeljena, neki i dalje veruju da su to posteni casni i  dobri ljudi..

Link to comment

pa biljana ne znam da nam je neko zlo nanosila do sada, pogotovo u istorijskom smislu, da ima neki niz delovanja, naprotiv. mucheni novak tek. ja sam stekla utisak da ta serija sluzi da se ono ne zaboravi, a ne da se ovo rastumachi unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...