Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

 

 

Kurir:

Quote

Ćosić nije odgovarao na naše pozive, ali naši izvori kažu da on za sada nema novi poslovni angažman. S druge strane, Jelena Zorić će, kako saznajemo, najverovatnije nastaviti novinarsku karijeru u Insajderu koji priprema svoj TV projekat. Inače, već ionako naelektrisanu atmosferu u N1 dodatno je zatrovala reakcija pojedinih kolega na državnoo priznanje koje je u februaru dobila Jelena Zorić. Od kada joj je uručena Srebrna medalja za posebne zasluge, ona u svojoj redakciji nailazi na osude nekih kolega, koji su joj takve kritike upućivali i javno. 

kurir.rs/vesti/politika/3690829/bezanija-od-solaka-raspad-na-n1-televiziju-iznenada-napustili-jugoslav-cosic-i-jelena-zoric

Link to comment
Quote

U izjavi za Cenzolovku Božić kaže da nije bilo sukoba oko uređivačke politike, i da promene neće uticati na program N1, što je, kako smatra, najvažnije od svega. „Nastavljamo tamo gde smo stali“, zaključuje Božić.

 

Baš da vidimo.

Link to comment
1 hour ago, msv said:

Kako je to Žaklina proglašena za saradnicu Službe a ne Jelena koja je primila orden i pohvalila za borbu protiv organizovanog kriminala... :D 

 

Možda zato što je ranije pratila predsednika po celom svetu, gde god da ide.

 

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

 

Možda zato što je ranije pratila predsednika po celom svetu, gde god da ide.

 

Meni je to gore od primanja nagrade.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Meni je to gore od primanja nagrade.

 

Meni je nejasno zašto su je pustili da pere biografiju, nju i Minju. 

  • +1 6
Link to comment

Sjaši Kurta da uzjaše Murta.

 

Da bi N1 jednom možda i stvarno postala dobra news telebizija na čelo mora da dođe neki sposoban čovek. Mnogo je manje bitno da li je dobar novinar.

Jugoslav nije bio sposoban vođa, to se videlo milion puta. A mislim da ni kolegama na N1 neće nedostajati,

:fantom:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...