Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Prenose vesti Sportkluba, a spazih u par navrata i golf. Ovo sa golfom me bas iznenadilo. Bolje da su nas castili NFLom i NHLom. <_<

 

CNN fazon, copy-paste bez uzimanja u obzir aspekta bilo kakve zainteresovanosti ljudi sa ovih prostora za golf. Mislim verovatno ih ima ali za to vec imaju Golf Klub. Sledeca novina u programu ocekujem da bude pregled novosti iz kriketa i jedrenja. 

Link to comment

+1

 

gledao one vest u 14. niđe veze. kao udruženje amatera.

generalno sam skeptik sa tim konceptom mix vesti iz regiona. doduše pravi test će biti u prvoj kriznoj situaciji, kada će se videti od kakvog materijala su načinjeni.

Link to comment

news hour bi bio ok ili ce biti ok kada bude bilo bas top news da se popuni sat vremena. ovako mi bilo dobro dok nisu krenule vesti koje su vise hronika regiona nego bilo sta drugo. sad da li ce se to ikada desiti ne znam i ne verujem. sat vremena top produkcije je po meni mission impossible u srbiji narocito sa politicki ustrojenom televizijom koja ima granice slobode.

Link to comment

Sadržajno su sve bolji, ali tehnički ješ uvek vrlo tanki. U 19h su imali par baš glupih greški, a evo Majine reakcije na jednu g2H9SCV.jpg

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

večeras sam gledaonešto sa ćosićem, notarem i advokatom. kako taj čovek upada u reč, kako reklame i najave kasapeemisiju. 

 

N1 verovatno ide na jug liste kanala, među palme, skajeve i hepije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...