Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

ozbiljno se vrti ta turbina

 

Quote

KKR will retain a substantial minority stake, BC Partners said. It did not disclose financial terms but the Wall Street Journal, citing sources, said the deal would value United Group at about 2.60 billion euros ($3.04 billion), including debt. 

 
Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

koliko hrvatski n1 ima veza sa srpskim?

 

na srpskom n1 gosti su mahom iz opozicije i voditelji im postavljaju i pomalo nezgodna pitanja

 

bosanski cini mi se ima slicnu politiku

 

 

hrvatski sam najmanje gledao, malopre gledam gostovanje onog ustase ante djapica

ajde sto me uopste iznenadilo i samo njegovo gostovanje, tek pitanja voditeljke su sramna

on baljezga standardnu ustasko pravasku sovinisticku pricu, a ona ga ne prekida i stekao sam utisak odobrava tu pricu

Link to comment

Nekada su sva tri studija imala zajedničke segmente programa, jutarnji program, na primer, ali se Hrvati prvi "ocepiše" ...

 

Jedino možda još Alđazira drži tu neku regionalnu povezanost u programu, najviše zahvaljujući integrativnoj ulozi medijskog Tita - Gorančeta Milića ...

Link to comment

Realno nikakve, Hrvati su prakticno od starta terali soju pricu, i nisu se obazirali na ostala dva studija...Finalni udarac je bilo "izlazenje" iz zajednickih vesti u 14h...

Ta prica o regionalnom zajednickom programu je posluzila da se privuku investitori samo da krene projekat

Link to comment

u selu, preko Total TV imam i bosanski i hrvatski N1. s vremena na vreme bacim pogled no, nešto mi nisu zanimljive njihove lokalne teme. kod hrvatske, stvarno mi je dosadila njihova permanentna priča o agrokoru. bilo mi je interesantno ono oko brodogradilišta. ne znam da li je izolovana pojava ovo što pominje pbg ili je "hrvatstvo" u svemu. moguće je da je tamo malo izbalansiranije izveštavanje. kod nas je, realno, N1 svetla tačka po pitanju balansa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...