Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Ovde očigledno nekome fali mnogo nula. Biće zanimljiva licitacija.

Mislim da se ŽM zaigrao nekom opasnom igračkom, jebaće mu majku majčinu psihopata, samo da provali šta ovaj stvarno oće da uradi, a šta treba da se uradi i kolko je to jedno sa drugim u koliziji.

 

PS

Nama je bitno da niko od amera ne traži Belami niti KCN, te neozbiljne bepgracke televizije ni ne gledamo.

 

Edited by zmanic
Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam tip koji kritikuje tv program.

ali jebote, čemu služi emisija PLJIŽ, koja nakon 2 (i slovima DVE) epizode nečega emituje opušteno the best of kao treću?

:unsure:

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

nisam tip koji kritikuje tv program.

ali jebote, čemu služi emisija PLJIŽ, koja nakon 2 (i slovima DVE) epizode nečega emituje opušteno the best of kao treću?

:unsure:

znači da treće biti neće

:fantom:

Link to comment

Od prvog dana je smešna razlika između tesktova koje rade novinari N1 i tekstova koje preuzimaju od drugih ili ih rade novinari sa Sport Kluba. Prvi su besprekorno pismeni, na dostojnom stilskom nivou i sa vrlo malo grešaka pri kucanju; drugi su uobičajeno katastrofalan nivo na koji se "gotovo konceptualno" srozava naš jezik.

 

Nije mi bitno što su tekstovi sa Sport Kluba mahom loši, što su često puni pravopisnih grešaka i što retko dobacuju do pristojnog izražavanja. Često mi bude i simpatična razlika između visokog nivoa novinara N1 i njih. Međutim, ima momenata kada mi se stvarno više smuči.

 

Vest o pobedi odbojkašica Sport Klub je klasifikovao pod košarku. U tekstu nigde nisu pomenuli da je Srbija od 75 postignutih poena, skoro trećinu, čak 22 poena postigla iz bloka. Da ironija bude veća, ne da nisu pritom napisali da je jedna igračica postigla čak 10 poena blokom, već su Jovanu Stevanović sveli na svega 9 ukupno osvojenih poena...

 

Jad i beda...

Link to comment

Miješaju se. 

 

Juče je neki genijalac na sajtu napisao kako u grupi gdje su naše nakon prvog vikenda i tri kola sve ekipe imaju skor 2 pobjede i 1 poraz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...