Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

1 minute ago, pbg12345 said:

a sta je sa onom (mladom) hrvatskom kopljasicom, sto je valjda u sloveniji trenirala, pojavila se niotkuda i uzela medalju i to mozda cak i zlatnu na oi?


Sara Kolak, jeste osvojila zlato u Riju. Morala je na operaciju lakta i propušta ovu sezonu. 

Link to comment

Nije bio samo trenutni bljesak, imala je prošle godine nekoliko odličnih nastupa, popravila je lični rekord, kojim je ušla u top 10 rezultata svih vremena. Na SP je pomalo podbacila i osvojila 4. mesto, a onda su počeli problemi sa povredom i početkom ove godine je otišla na operaciju. 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

 

 

Vise puta sam ti vec rekao, nisam ti ja dobar za svadjanje. Pa kad te uhvati ta tvoja potreba, bolje trazi nekog drugog pa se picete do mile volje. Sa mnom samo gubis vreme :(

Link to comment
38 minutes ago, Halvard said:

Nije bio samo trenutni bljesak, imala je prošle godine nekoliko odličnih nastupa, popravila je lični rekord, kojim je ušla u top 10 rezultata svih vremena. Na SP je pomalo podbacila i osvojila 4. mesto, a onda su počeli problemi sa povredom i početkom ove godine je otišla na operaciju. 

 

Hvala na pojasnjenju. Bas sam se neki dan pitao sta je sa njom. A nisam mogao da se setim imena da trazim... Neko je ovde pljampao da je ona vec bolja sportistkinja od Sandre. 

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

 

Vise puta sam ti vec rekao, nisam ti ja dobar za svadjanje. Pa kad te uhvati ta tvoja potreba, bolje trazi nekog drugog pa se picete do mile volje. Sa mnom samo gubis vreme :(

 

zašto bi se svađali? samo sam istakao tvoj glup komentar dok prozivaš druge za svoje glupe komentare

 

pazi molim te, velesila u atletici, gimnastici i plivanju kao što je Srbija ne može jače od šestog mesta. na stranu što da se španovićka nije povredila bi verovatno imali zlato mi smo svetlosnim godinama udaljeni od očekivanja medalja u bazičnim sportovima. zato smo drugi na svetu u košarci, u ženskoj odbojci, prvi u vaterpolu, iza samo mađara i nemaca u kajaku, đoković je bio prvi na svetu itd itd. pa nismo mi amerika. 

Edited by theanswer
Link to comment

Blanka je isto tako išla sa mitinga na miting, načela Ahilovu tetivu, koju nije adekvatno tretirala i pratično time zeznula karijeru ... Neka je to sad u nauk Ivani i njenom stručnom štabu ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...