Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Meni oni nisu za osti kos. Amela se prvo nika dniej busala kao ovaj, a imala je koliko toliko konstantne rezultate. I deluju mi kao dobro stvorenje. Dok je ovaj klasican dripac koji se folira osmehom.

Link to comment

Večeras će pripadnica oružanih snaga Austrije Ivona Dadić, nakon medalje u petoboju na prošlom dvoranskom prvenstvu u Begišu, pokušati to da ponovi i u sedmoboju ...

 

 

 

az_BIC2018_1507_xlarge.jpg

Link to comment

Nasa kopljasica losa. Zauzela 11 mesto sa rezultatkom koji je 5 metara manji od onoga sto je bacila na seoskom takmicenju.

Senzacija vecerri je najmladji brat Ingebriksen , Jakob, koji je sa samo 17 godina pobedio na 1500 m.

Edited by Arkadija
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Senzacija vecerri je najmladji brat Ingebriksen , Jakob, koji je sa samo 17 godina pobedio na 1500 m.

 

Treci brat prvak Evrope :lol:

 

Ako je verovatio ovima sa RTSa, najmladji evropski prvak u svim disciplinama. Jedina maloletna prvakinja do veceras bila Vera Nikolic.

Link to comment

A najodvratnija osoba na EP Ruskinja Lasitskene. Osvojila zlato su visu, al nezadovoljna sto nije preskocila vise, pa udarala pesnicom u klupu gde sede ostali, bacala torbu, sutirala je... Ruzno ponasanje i mozda donekle razumljivo kad neko bas kiksne. Al uzmes zlato i ne da se ne radujes, nego pizdis i divljas naokolo :thumbd:

Link to comment
8 hours ago, Timmy said:

A najodvratnija osoba na EP Ruskinja Lasitskene. Osvojila zlato su visu, al nezadovoljna sto nije preskocila vise, pa udarala pesnicom u klupu gde sede ostali, bacala torbu, sutirala je... Ruzno ponasanje i mozda donekle razumljivo kad neko bas kiksne. Al uzmes zlato i ne da se ne radujes, nego pizdis i divljas naokolo :thumbd:

da, ja ostala šokirana. U prvom momentu sam pomislila da sam nešto propustila, da je možda diskvalifikovana ili već tako neka katastrofa, a ono...... Činimi se da nije ni pozdravila sa ostalim takmičarkama,  niti da je uzela zastavu i proslavila pobedu.

Link to comment

Ako, i treba tako! Ne daju joj da se takmiči pod svojom državom, himnom i zastavom. Računamo da je njen stav izraz prezira prema krovnoj atletskoj organizaciji, uopšte kompletnom svetskom poretku i svima koji pristaju da se povinuju takvom sistemu ...

Edited by stoka
Link to comment

Zapravo meni je ok reakcija, kad sam pročitao cijelu izjavu, žena se smorila jer je skočila samo 2 metra. Nezadovoljna svojim skokom, takmiči se sama sa sobom, to što joj je konkurencija raspad, to ne znači da ona treba da bude zadovoljna svojim skokom sa kojim nekad ne bi ni medalji primirisala. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...