Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

Jedan moj prijatelj čita forum i kaže mi da syme ume ponekada neopisivo da smaraSent from my GT-I9100 using Tapatalk
Žao mi je što većina u Srbije nema takve prijatelje. Da ima, drugačija bi bila Srbija.
ne znam odakle ti ovo da vecina nije dozivela, to mozda ovde gde ako ne zelis da se iscimas moras da seces bandere. naravno da je vecina ovo dozivela i iskustvo uopste nije lepse od bilo kog drukog skupa sa porodicom i prijateljima. kad odrastes uglavnom se svodi na izgovor da se razvalis od rakije. ako si na to mislio onda je iskustvo ok, ali zavisi dosta od kvaliteta radze.
Pa kako onda nije lepše :) Edited by Syme
Link to comment

Teško mi je poverovati da Praslin stvarno misli kako bi većina bila bolja da su imali bilo kakvo, pa i ovo, porodično/tradicionalno/versko iskustvo. Ne bude se bolji čovek od toga, a na ovim prostorima posebno.@Filip Onako iskreno. Imaš negde okićenu jelku? Kupovao poklone, paketiće? Čemu ruganje običajima pa makar bili i verski...

Link to comment
Žao mi je što većina u Srbije nema takve prijatelje. Da ima, drugačija bi bila Srbija.Pa kako onda nije lepše :)
pa zato sto se i na tostalim skuovima razvaljujes od rakije, samo sto ovde to radis u sumi. eto, lepse je zato sto je u sumi. Edited by kojot
Link to comment
@wallRekao bih da se Filip ruga što kralj i kraljević bez prestola izvode običaj, jer im je pr rekao da tako treba, a ne samom običaju.
s obzirom da jos uvezbavaju srpski moglo bi se i tako kazati, ali syme ga bas tupi posto sad vecina srba slavi bozic ukljucujuci i secenje badnjaka ponekad.
Link to comment

@TelefonKakve to ima veze sa bilo čim što sam ja napisao? Ja se uopšte nisam izjašnjavao po tim statističkim pitanjima, jeste li većina, nije li većina.Obrati se Praslinu za te procene:

Жао ми је што већина никада није ово доживела са својим оцем или са својим сином.
Edited by Syme
Link to comment

Izvinjam se Filipu, ako sam pogrešio.Učinilo mi se da s onim pijukanjem i kvocanjem zeza Praslina...A običaje, ako nikoga drugog ne povređuju, ne treba dirati. Zbog onih koji ih poštuju.

Link to comment
pa zato sto se i na tostalim skuovima razvaljujes od rakije, samo sto ovde to radis u sumi. eto, lepse je zato sto je u sumi.
malo si pobrkao. u sumi se razvaljuje drugim danima.
Link to comment
Učinilo mi se da s onim pijukanjem i kvocanjem zeza Praslina...A običaje, ako nikoga drugog ne povređuju, ne treba dirati. Zbog onih koji ih poštuju.
A, to da, to nisam video. Tu se podsmava Praslinu, bez potrebe, u pravu si.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...