Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

Uvek ce biti ljudi ljezni manje odgovornosti, manje razmisljanja i odlucivanja... i uvek ce se naci neki NJKV Djokica da jase na tom talasu. Ovaj je jos i najpametniji - nema nikakav realan poso, ni o cemu ne brine, samo uzima harac drugima koji to isto zele. Da sam pametan pa da ja osnujem nesto na taj fazon, ma celu bre organizaciju gde se nista ne ocekuje od tebe a ti uzimas pare budalama. Mislim da bi je nazvao Srpska imate-Pravo-da-me-Slavite i Crkava-te od rada dok ja ladim jajca u dzakuziju u zlatnom dvoru.

Link to comment
Republika je incident, sticaj nesrećnih okolnosti, neprirodno stanje, alijenacija od božanskog i prirodnog poretka.
You can't be serious!?But, you could be hilarious. ^_^ Edited by Bujodrag
Link to comment
Objasni mi proceduru u kojoj Pera Perić iz Malog Mokrog Luga može dostići taj nivo, kojom zaslugom?
Moze da umre pa da se rodi kao Gicin najstariji praunuk (ako je mesto medju unucima zauzeto i ako reinkarnacija postoji).
Link to comment

a jel moze da se udomi kod neke snajke recimo, i ponada interesovanju vanzemaljaca za mushku sabracu?meni to deluje jednostavnije za prosechnog junachkog peru perica iz mml ^_^mislim budimo realni, svinjari su jednom postali kraljevi, dakle, svinjari uvek mogu da postanu kraljevi.uz, dakako, malu saradnju istorijskog trenutka i da se nadju sa prave strane balkona <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...