Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

1 minute ago, miki.bg said:

Ma daj, ceremonijalni rijaliti ti je varvarstvo koji treba ukuniti što pre, ali zato pseudodemokratski kapitalizam u okviru koga se taj rijaliti odvija sa eksploatisanjem ljudi i prirodnih resursa koje omogućuje da ekstremno jeftino pišemo sve ovo je je ok sve kul i nije varvarstvo i ne treba previše žuriti sa njegovim ukidanjem :D 

Ne mozes da mi podvalis tako nesto, pa da si jos toliki. 

 

Ako mozes da drzis fokus, mozemo da razgovaramo i na temu kapitalizma, ako ne mozes da drzis fokus ili ako hoces da mi menjas teze, necemo razgovarati ni o cemu.

Link to comment

Sve one u UK koji pozivaju na abdikaciju Kraljice i zbacivanje Krune  treba zatvoriti u Tower i primeniti odgovarajući tretman 

 

ništa opasnije od krvoločnih republikanaca, to su isisovci i tirani još od od vremena Cromwella, preko francuskih ljubitelja giljotine zaključno sa Lenjinom, Staljinom, Titom i Pol Potom.

 

Živeo Kralj i živela Monarhija!

 

Edited by slow
Link to comment
4 hours ago, miki.bg said:

I primarno zbog toga je ljudima bolje u ne-monarhijama ili zbog svih ostalih stvari koji su pratile taj proces? 

 

@levi
 

 

pa zbog celog paketa,  ali demokratizacija i ukidnjanje apsloutne vlasti monarha  је bitan deo procesa, i jedan od razloga zašto je ljudima bolje

 

nisu se oni sticajem okolnosti odrekli svog prava™ na apsolutnu vlast zato što su bili velikodušni prema podanicima, nego je to teškom mukom osvojeno. i sad neko razmišlja da vrati taj točak unazad, ali ne do kraja, nego samo malo :unsure:

Edited by levi
Link to comment

Meni je to sasvim prirodno, narod je totalno osiromašio (i oglupaveo), aktuelni društveni odnosi sve više liče na feudalizam, vreme je i kralj da se pojavi. Dok je ovaca, biće i šišanja...

Link to comment
6 hours ago, adam said:

boranijo, niste ni zasluzili ovako otmenu kraljevsku porodicu. 

 

PANO-Danica-i-Filip.jpg

Лебац ти, они су овако позирали да би их сликали мобилним?

Какав крш од слике.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...