Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

Ček, ti to insinuiraš da naš patrijarh ima ženu i decu? ne ono usputne ljubavnice (ili ljubavnika) kao svako normalno svešteno lice

zavetovano na celibat, već baš paralelnu porodicu? ili to u tom slučaju ne bi bila paralelna porodica? hm

Link to comment
1 minute ago, svashtabezneshto said:

Ček, ti to insinuiraš da naš patrijarh ima ženu i decu? ne ono usputne ljubavnice (ili ljubavnika) kao svako normalno svešteno lice

zavetovano na celibat, već baš paralelnu porodicu? ili to u tom slučaju ne bi bila paralelna porodica? hm

Ne insinuiram, to se zna. I nije jedini. Brdo vladika ima djecu, jedan (da ga ne imenujem, ali poznat po nekrolozima) je kćerku stavio u manastir.

Link to comment

Ма, шта владика! Брдо свештеника има жену и децу! Хеј, свештеници имају жену и децу а сваштабезнешто лепо каже да су свештена лица заветована на целибат ено има горе ојсааааааааа ојхааааааааааа друуууужеееееееееееееее тиииииииитттттоооо бијелалцакдћешдћидоужцаааааааааааааа ој! 

Link to comment
12 minutes ago, Прслин said:

Ма, шта владика! Брдо свештеника има жену и децу! Хеј, свештеници имају жену и децу а сваштабезнешто лепо каже да су свештена лица заветована на целибат ено има горе ојсааааааааа ојхааааааааааа друуууужеееееееееееееее тиииииииитттттоооо бијелалцакдћешдћидоужцаааааааааааааа ој! 

 

 

svešteno lice zavetovano na celibat nije moj lokalni pop, koji da bi bio pop mora da se oženi.

sigurna sam da ti, kad nisi zlonameran, umeš jasno da razumeš ono što čitaš.

 

Edited by svashtabezneshto
Link to comment
28 minutes ago, James Marshall said:

Ne insinuiram, to se zna. I nije jedini. Brdo vladika ima djecu, jedan (da ga ne imenujem, ali poznat po nekrolozima) je kćerku stavio u manastir.

a čula sam i ja tračeve, ali ništa pouzdano.

nadan se da je u manastiru svojevoljno.

 

među običnim sveštenstvom sam sretala ok ljude, među ovim visokim za čoveka čula nisam.

Link to comment

Шта да разумем, да патријарх има жену и децу? Да свештенике треба жигосати? Цркве срушити? Да владика има ћерку која се силом држи у манастиру? И онда очекујеш да вас третирам као озбиљне саговорнике? Ооооојсаааааааааа обрнииииии сааааааааа твоооооооооооггпууууууутаанееееееескрееееееенеееееемо путанескреееенеееееееемеооооооооо ојсааааа дај пиву ааа ааааа алсе живило јооој код титеееее еоооооооо јаоооо оооооо 

 

Link to comment

Iskreno meni normalnije da jebu nešto i da imaju familije nego da lažu da nemaju ili još gore da zaista nemaju a da onda tu energiju ili frustraciju izbacuju preko dječačića kao npr. Pahomije.

A o ozbiljnosti sagovornika govori ovo tvoje trolovanje "ojsa" besmislenim bitovima i bajtovima zbog kojih bi u normalnim okolnostima popio ban odavno, da moderacija ne spava.

Tvoje je da vjeruješ ili ne vjeruješ, ja iza svojih tvrdnji stojim, doduše o Kačavendi i ne moram, imaju snimci, no dobro, kao što rekoh, svako sam bira u šta će da vjeruje.

Link to comment

Mislim, jedino ne kapiram ovo potezanje komunističko-partizanskih pjesama, to ako nešto na moj račun, promašen je fudbal, kod mene niko nikad u partizanima nije bio, mene od ove crkve nisu odbili komunisti već baš predstavnici crkve, i to oni s kojima sam imao lični kontakt.

Link to comment

Качавенда је зло. 

 

Нећу више да се препирем. То што сам набројао у прошлом посту и што сте изговарали овде је јако ружно и показује баш оно од чега сам и почео: о православљу и о Краљу не знате ништа. Да знате, можда бисте били православци и монархисти. До тада, само ћемо беспотребно да понижавамо једни друге, а то није океј ма шта тиме заступали и бранили. 

 

Али, Зоргеу ћу сваки пут да запевам. 

Edited by Прслин
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

ne mogu tita,masone i pedere da izbace iz glave :lol:

jel te ovo ooo i eee naučio duhovni otac na treningu?

 

Шта ти то значи ”научио ме духовни отац на тренингу”. Не разумем шта си хтео да кажеш, те те молим да ми мало појасниш. 

 

Just now, James Marshall said:

A to "ojsa" je šta, imitiraš goniča stoke, pa nama ojsaš? Mi sad treba sa stanemo na komandu?

 

Имаш едитован пост горе. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...